Uzun Kullanım Sağlayan Double Wall Karton Bardak

Son yıllarda başta ülkemiz olmak üzere tüm dünyada gelişen sektörlerden olan kahve sektörü, zincir faaliyetleri ile hayatını sürdürmektedir. 2010 yılından sonra yayılan 3.nesil kahve sektörü ile kahve tüketimi farklı boyutlara ulaşmıştır.

Kahve, satın alındığı zaman uzun süre içilen bir içecektir. Bu uzun kullanımı sağlayan unsurda double wall karton bardak çeşitleridir. Bu bardak türü ile tüketiciler kahvesini uzun süre sıcak bir şekilde içebilmektedir. Özellikle büyük boy alınan kahvelerde, sıcaklığı korumak önemli bir durumdur.

Çift duvarlı karton bardak olarak da bilinen double wall karton bardak üretimi için Fil Cup ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamız, üretim aşamasında kullandığı teknoloji ile sektörün önde gelen firmalarından biridir.

Double Wall Karton Bardak Üretim Aşamaları

Firmamız, double wall karton bardak üretiminde kraft kağıt kullanmaktadır. Kraft kağıt, yapısı gereği dayanıklı bir malzemedir ve selülozdan üretilmektedir. Bu sayede, bardağın içerisindeki sıcak içecek uzun süre sıcak olarak korunmaktadır.

Üretim aşaması sırasında teknoloji ve kaliteli malzemeyi bir araya getiren firmamız, kaliteli karton bardaklar elde etmektedir. Bilindiği gibi kaliteli ürün çıkarmanın ilk yolu 1.sınıf hammadde kullanmaktır.

Sektörde çift katlı karton bardak olarak da bilinen double wall, üretiminin her aşamasında kalite kontrol işlemine tabii tutulmaktadır. Yıllardır karton bardak üretimi yapan firmamız bu yöntem ile müşteri memnuniyetini en ince detayları ile düşünmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gdpr-image
Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak Veri Koruma Politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Detaylı Bilgi
Konuşmayı aç
Yardıma ihtiyacın var mı ?
Merhaba 👋
Sana nasıl yardımcı olabiliriz? 🥤