Baskılı Pet Bardak

baskılı plastik bardak

baskılı plastik bardak

Plastik ve baskılı pet bardak lar yaz aylarının vazgeçilemeyen take away bardakların başında gelir. Sıcak havalarda serinlemek isteyenler için en cazip seçenek soğuk içecekler tüketmektir.

Take away ürünlerin markalı olması satış yapan firmalar için popüler ve düşük maliyetli bir reklam maliyetidir. Özellikle sunun konusuna önem veren firmalar baskılı pet bardak kullanarak kendi reklamlarını çok büyük kitlelere ulaştırabilirler.

Baskılı pet bardak ürettirmek için yapmanız gereken tek şey satış için düşündüğünüz sıvı miktarını belirlemek. Sipariş vermek için hemen arayabilir ya da mail atabilirsiniz. 350cc baskılı pet bardak, 400cc baskılı pet bardak, ve 500cc baskılı pet bardak, ölçülerinde üretilen pet bardaklarımız için bombe ve düz kapak seçeneği bulunmaktadır. Bu kapaklar delikli ve deliksiz olarak da tercih edilebilir.

Baskılı pet bardak üretiminde kullanılan tüm hammadde ve boyların tümü gıdayla temasa uygundur. Gerekli migrasyon testleri ve sertifikaları bulunmayan hiçbir ürünle baskı yapılmamaktadır.

baskılı plastik bardak
baskılı pet bardak

Logo Tasarımlı Baskılı Pet Bardak

Soğuk ve soft içecekler için sizin isteğinize bağlı dizayn özellikleri ve ekstra seçenekler ile sıvı içecek sunumlarınızı yaparken şeffaf plastik bardaklarınızı kurumsal şirketinizin marka değerinizle buluşturarak müşterilerinize sunabilirsiniz. Baskılı pet bardak lar, logolu karton bardak grubundaki ürünlerinin sunduğu tamamenl özellikleri ve avantajları siz satıcılar ve kullanıcılara sağlamaktadır.

Kurumsal şirketleriniz vazgeçemediği ürünlerin başında gelen baskılı pet bardaklar, günümüzde kullanıcıların sıradan plastik şeffaf bardakların sağlayamadığı şıklığı ve kurumsallığı sağlamaktadır. Baskılı pet bardak tasarımları firma için özgün olarak ince çizgilerle tasarlanarak, marka ve şirket değerinizi fazlasıyla ön plana çıkarmaktadır. Özel davetlerde, açılışlarda, eventlerde veya doğrudan satışlarda baskılı pet bardak kullanarak rakiplerinizden farklı bir prestij sağlayıp sıradanlığın dışına çıkmış olursunuz.

Koleksiyonu yapılan ürünler içinde yer almaya başlayan take away bardaklar sosyal medyada da sıkça paylaşılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gdpr-image
Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak Veri Koruma Politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Detaylı Bilgi
Konuşmayı aç
Yardıma ihtiyacın var mı ?
Merhaba 👋
Sana nasıl yardımcı olabiliriz? 🥤