Double Wall Karton Bardak Nedir ?

Double Wall Karton Bardak

Karton bardak sektörünün en üst segment ürünü olarak adlandırılabileceğimiz ürün çift katlı arada arasında hava olan karton bardak grubudur. Bardağın duruşu ve daha çok kullanışlı olmasının yanı sıra içindeki sıvının ısısını daha uzun süre koruması, kullanıcının elini yakmaması gibi bir çok faydası bulunmaktadır. Bunun sonucu olarak bardak üzerindeki kurumsal baskı ve logolar en kaliteli şekilde yer almaktadır.

8oz Double Wall Karton Bardak

Ülkemizde bilinirliği az olan double wall karton bardak bir çok kahveci tarafından sevilerek kullanılıyor. Kahvesiyle ön plana çıkmak isteyen kahveciler bardaklarının da kaliteli olması konusunda hem fikirler. Bu aranan kalite de Double Wall karton bardakla ortaya çıkabiliyor.

Bardak Ölçüleri Nedir ?

Tamamen kullanıcı için tasarlanabilen Double Wall karton bardak lar neredeyse birbirinden farklı sanat eserleri gibi sergilenebiliyor. 2017 Yılında kullanımı artan double wall karton bardaklar için genellikle tercih edilen ölçüler, espresso ve türk kahvesi için 4oz, Türklerin en sevdiği sıcak içecek diyebileceğimiz çay için 7oz, kahve ve bitki çatları için 8oz, kahvesini biraz daha çok sevenler için ise 14oz ya da 16oz double wall karton bardak kullanılabilmektedir. Aynı şekilde sıcak içecekler için kullanılan karton bardak kapakları ürün için tam uyum sağlamaktadır.

14oz Double Wall Karton Bardak

Karton bardak üretimi kolay sayılmayan proseslerin üst üste uygulanması sonrasında ortaya çıkan nihai ürünün adıdır. Bunun üzerine bir de Double Wall karton bardak üretmek normal prosesten daha daha zor bir hal almaktadır. Çift katlı karton bardaklar tamamen kişiye özel üretilmektedir. Kağıt gramajı ölçüsü rengi ve kağıt gramajına kadar her şeyi kişi ya da kurumun isteğine göre özel olarak üretilebilmektedir.

Çift katlı karton bardak üretimi için yapmanız gereken hemen tasarım dosyalarınızla [email protected] mail adresi üzerinden numune talep etmek. Dijital ve fiziki numune sonunda bitirilen tasarım süreci ardından siparişin ön ödemesiyle beraber üretime başlanır. Üretim süreci dönemsel değişiklikler göstererek 14 ila 21 gün arasında sürmektedir.

Sleeve – Ceket Kullanımı?

Double Wall karton bardak kullanmak; mükemmel baskı yapılması haricinde tek katlı karton bardak üzerine sleeve kullanmaktan daha ekonomik olduğunu biliyor muydunuz? Sleeve hammadde ve istenilen şekli alması adına maruz kaldığı üretim aşamaları sebebiyle ucuz bir ürün değildir. Bu çok sık rastlanan yanlış bir düşüncedir.

2 Comments

  1. Mustafa dedi ki:

    Double wall 12 oz bardak fiyat almak istiyorum

  2. Murat dedi ki:

    merhaba 4, 8, 14 ve 16 oz çift duvar baskılı karton bardak ve kapak fiyatı rica ediyorum. 10000 ve 20000 adet için. Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gdpr-image
Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak Veri Koruma Politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Detaylı Bilgi
Konuşmayı aç
Yardıma ihtiyacın var mı ?
Merhaba 👋
Sana nasıl yardımcı olabiliriz? 🥤