Double Wall Karton Bardak Nedir ?

Özel Baskılı Karton Bardak

Özel Baskılı Karton Bardak

Karton bardak sektörünün en üst segment ürünü olarak adlandırılabileceğimiz ürün çift katlı karton bardak grubudur. Bardağın duruşu ve daha çok kullanışlı olmasının yanı sıra içindeki sıvının ısısını daha uzun süre koruması, kullanıcının elini yakmaması gibi bir çok faydası bulunmaktadır.

Ülkemizde bilinirliği az olan double wall karton bardak bir çok kahveci tarafından sevilerek kullanılıyor. Kahvesiyle ön plana çıkmak isteyen kahveciler bardaklarının da kaliteli olması konusunda hem fikirler. Bu aranan kalite de Double Wall karton bardakla ortaya çıkabiliyor.

Tamamen kullanıcı için tasarlanabilen Double Wall karton bardaklar neredeyse birbirinden farklı sanat eserleri gibi sergilenebiliyor. 2017 Yılında kullanımı artan double wall karton bardaklar için genellikle tercih edilen ölçüler, espresso ve türk kahvesi için 4oz, Türklerin en sevdiği sıcak içecek diyebileceğimiz çay için 7oz, kahve ve bitki çatları için 8oz, kahvesini biraz daha çok sevenler için ise 14oz ya da 16oz double wall karton bardak kullanılabilmektedir. Aynı şekilde sıcak içecekler için kullanılan karton bardak kapakları ürün için tam uyum sağlamaktadır.

2 Comments

  1. Mustafa dedi ki:

    Double wall 12 oz bardak fiyat almak istiyorum

  2. Murat dedi ki:

    merhaba 4, 8, 14 ve 16 oz çift duvar baskılı karton bardak ve kapak fiyatı rica ediyorum. 10000 ve 20000 adet için. Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir