Uygun Fiyatlı Karton Bardaklar

Karton bardak üretiminde, her sektörde olduğu gibi fiyatlandırma konusu büyük bir önem taşımaktadır. Karton bardak, hammaddesi kağıt olan ve geri dönüşüm ürünlerini de kullanabildiği için farklı bir fiyatlandırma politikası uygulamaktadır. Bazı hammaddelerin yurt dışından temin edilmesi nedeni ile dönemsel bazı dalgalanmaların olması da son derece normaldir.

Karton bardak fiyatları konusunda firmamız, kurumsal bir politika izlemektedir. Fiyatlar, kişiye göre değil dönemsel koşullara göre değişiklik göstermektedir. Özellikle döviz kurunda artışın yaşandığı dönemlerde, birim başı maliyet de artmaktadır. Bu da fiyatlara bir artış olarak yansımaktadır. Firmamız, bu işi temelden bir üretim olarak yaptığı için büyük ve toplu siparişlerde fiyat tarifesini değiştirmektedir.

Tüketici Odaklı Anlayış

2010’lu yılların başından itibaren tüm sektörlerdeki üretim algısı değişmiştir. Üretim ve pazarlama aşamalarında kullanılan anlayış, değer temelli bir yaklaşımdır. Soyut kavramlar olan müşteri memnuniyeti, marka değeri gibi kavramlar ön plandadır. Karton bardak, kullanım açısından basit bir ürün gibi gözükse de sık kullanılan bir ürün olduğu için son derece önemlidir.

Firmamız, kurulduğu günden bu yana yeni anlayışlara sahip şirketlerden biridir. Seri üretim teknolojileri, müşteri odaklı anlayış gibi faktörler sayesinde sektörün önde gelen firmalarından biri olmayı başardı. Bizimle iletişime geçildiğinde bu anlayışı, üretim aşamasından dağıtım aşamasına kadar hissedeceksiniz. Renkli, baskılı, her boyutta karton bardak üretimi için bizimle temas kurabilirsiniz.

Comments are closed.

gdpr-image
Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak Veri Koruma Politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Detaylı Bilgi
Konuşmayı aç
Yardıma ihtiyacın var mı ?
Merhaba 👋
Sana nasıl yardımcı olabiliriz? 🥤