Tüm Koşullara Uygun Karton Bardaklar

Karton bardaklar, sadece kahve zincirleri için değil birçok farklı sektör için üretilmektedir. Burada önemli olan nokta; kurumsal olarak hareket eden bir markaya ya da şirkete sahip olunmasıdır. Günümüzde birçok şirket, bu anlayış gereği kendi logoları olan karton bardaklara sahiptir. Ofis ortamında içilen kahve, su, çay gibi içeceklerde bile logonun bulunması şirketlerin vizyoner bir bakış açısına sahip olduğunun göstergesidir.

Ofis ortamının yanı sıra, üniversite kantinleri gibi ortamlar için de karton bardaklar büyük bir öneme sahiptir. Özellikle reklam dünyasının sınır tanımadığı günümüz şartlarında karton bardaklar üzerine reklam yapılmaktadır. Dershaneler, dil kursları, öğrenci yurtları gibi şirketler karton bardak üzerine baskı yapmaktadır.

Seri Üretim Kapasitesi

Firmamız ile karton bardak üretimi için iletişime geçildiğinde istediğiniz boyutlara uygun olarak kapak üretimi de yapılmaktadır. Bu sayede herhangi bir sıkıntı yaşamadan bir bardağa komple sahip olabilirsiniz. Kapak üretiminde farklı renkler tercih eden markalar da firmamız ile temasa geçerek bu işlemi yapabilir.

Karton bardak kullanan her marka, kendine ait bir logo ve tasarımı bir arada bulundurmak zorundadır. Marka olmanın temel koşullarından biri olduğu için ayrıca özgün bir tasarıma da sahip olmalıdır. Bu durum, karton bardak kullanan markaların birbirinden farklılaşmasını sağlamak için kesinlikle kullanılmaktadır. Tüm bu pazarlama ve vizyon uygulamaları için firmamız ile iletişime geçilerek üretim yapılabilir.

Comments are closed.

gdpr-image
Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak Veri Koruma Politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Detaylı Bilgi
Konuşmayı aç
Yardıma ihtiyacın var mı ?
Merhaba 👋
Sana nasıl yardımcı olabiliriz? 🥤