Tasarım Harikası Karton Bardak

Karton bardak kağıdın içine batırılmaması için kağıttan yapılmış ve balmumu veya plastik ile kaplanmış tek kullanımlık bardaklardır. Karton bardaklar, hijyenik ve hem sıcak hem de soğuk sıvıyı uzun süre saklayabilen gıda sınıfı kağıtlar kullanılarak yapılır.

Artan farkındalık ve hızla değişen yaşam tarzları ile karton bardaklara olan talep her yıl muazzam bir artış göstermiştir. Ülkemizde her gün milyonlarca kullanıma ulaşan karton bardaklar, kullanım kolaylığı ile tercih edilmektedir.

Karton bardaklar, artan rekabet ile farklı şekillerde ve tasarımlarla ortaya çıkmaya başlamıştır. Seri üretimin içine yaratıcı tasarımı katan Fil Cup, ürettiği karton bardak çeşitleri ile farklı seçenekler sunmaktadır. Ülkemizde karton bardak üreticisi olarak faaliyet firmamız, bu konuda kendini sürekli yenilemektedir.

Karton Bardak Üretim Süreci Nasıldır?

Son dönemlerde artan çevre bilinci ile tüketiciler karton bardak üretim sürecini  merak etmektedir. Karton bardak imalatında başlıca üç aşama bulunmaktadır. İlk aşamada, kağıt kabının yan duvar kağıdı şekillendirilmiş ve oluşturulmuştur.

İkinci aşamada, karton bardak alt kağıdı, şekillendirilmiş ve işlenmiş yan duvar ile birleştirilmiştir. Üçüncü ve son aşamada, karton bardak önceden ısıtılır ve kağıt bardak imalatını tamamlamak için alt kenar kıvrılması yapılır.

Artan rekabet unsuları ile hem tasarım hem de içerik yönünden farklılaşmak isteyen markalar, logolu karton bardak seçenekleri sayesinde bir adım öne geçmek istememektedir. Firmamız, karton bardakları bütün boy ve ebatlarında rahatlıkla üretmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gdpr-image
Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak Veri Koruma Politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Detaylı Bilgi
Konuşmayı aç
Yardıma ihtiyacın var mı ?
Merhaba 👋
Sana nasıl yardımcı olabiliriz? 🥤