Tanıtım İçin Baskılı Karton Bardak

Günümüzde, pazarlama anlayışının komple değişmesi ile birlikte markalar farklı tanıtım yolları izlemektedir. Fil Cup tarafından üretilen baskılı karton bardak çeşitleri ile hem markaların hem de kurumsal şirketlerin reklamı kolaylıkla yapılmaktadır.

Reklam, pazarlama alanında markaların tanıtımı için en önemli yoldur. Markalar, bu sayede daha çok kişiye ulaşmaktadır. Ülkemizde her gün milyonlarca karton bardak kullanıldığı düşünüldüğünde markalar için eşsiz bir tanıtım fırsatı olmaktadır.

Özellikle üniversite kampüslerinde, her gün karton bardak kullanılmaktadır. Sıcak içeceklerin tamamı, karton bardak ile sunulmaktadır. Öğrencilere yönelik hizmet veren markalar, karton bardakların üzerine logolarını basarak hedef kitlelerine kolayca ulaşmaktadır. Firmamız,  bütün markalar için logolu karton bardak üretme kapasitesine sahiptir.

Kurumsal Markalar İçin Baskılı Karton Bardak Üretimi

Markalar, kullanacakları baskılı karton bardak türlerinde kendi logolarını kullanmaktadır. Logo, kurumsal olarak faaliyet göstermenin önceliklerinden biridir. 2000’li yılların başlarında ülkemizde 2.nesil kahve zincirleri popüler olmaya başlamıştır. Kahve zincirleri, kullandıkları tüm bardak boyut ve çeşitleri için logo kullanmak zorundadır.

Firmamız tarafından üretilen logolu kahve bardağı çeşitleri bütün markalar için aynı kalitede sunulmaktadır. Özellikle kahve zincirleri, firmamız ile iletişime geçtiğinde istedikleri tüm çeşit ve boylarda kahve bardaklarına ulaşabilirler. Fil Cup olarak yıllardır sektörde bulunmanın verdiği tecrübe ile markaların baskılı karton bardak üretimi için bütün isteklerini anında yerine getirmekteyiz. Firmamız, bu üretim için yüksek teknoloji baskı makineleri kullanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşmayı aç
Yardıma ihtiyacın var mı ?
Merhaba 👋
Sana nasıl yardımcı olabiliriz? 🥤