Her Amaca Uygun Logolu Çift Duvarlı Karton Bardaklar

Tek duvarlı ve çift duvarlı karton bardak arasındaki fark, iki duvarlı bardaktaki ekstra kağıt katmanıdır. Bu ekstra katman kahve veya çayı daha etkin bir şekilde sıcak tutma amacına sahiptir. Aynı zamanda, çift duvarlı karton bardaklarda daha yüksek bir taşıma rahatlığı sağlanır, çünkü tabakalar arasındaki hava kabın dış yüzeyini soğur ve böylece ellerinizin yanmasını önler.

Çift duvarlı karton bardaklar özellikle kahve, çay veya diğer sıcak ve çok sıcak içecekler arasında servis yapmak için uygundur. Ek katman, kılıflara ihtiyaç duymadan rahat bir şekilde taşınmasını sağlar ve bu sayede olağanüstü bir tasarım baskısı için tam fincan yüzeyinden kâr etmenizi sağlar.

Kullanım Alanları

Üretim aşaması başladıktan daha sonra, mat bir yüzey için, double wall karton bardak, parlak (kaplanmış) bir yüzeyle de sipariş edilebilir, bu da bardağa parlak ve net bir görünüm verir. Çift duvarlı karton bardak kullanan müşterilerimizin çoğu, markalarını daha ayrıcalıklı bir şekilde temsil etmek isteyen kafe ya da şirketlerdir.

Bu kullanım, markaların kurumsal bir kimlik yakalamasını yardımcı olmaktadır. Kurumsal olarak hareket etmek isteyen bir kahve zinciri ya da pastahane, mutlaka kendi logolarının ve renklerinin bulunduğu bir karton bardak stokuna sahip olmalıdır. Bu sayede markalar ve şirketler, firmamız aracılığı ile kurumsal bir anlayışa ve vizyona sahip olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gdpr-image
Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak Veri Koruma Politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Detaylı Bilgi
Konuşmayı aç
Yardıma ihtiyacın var mı ?
Merhaba 👋
Sana nasıl yardımcı olabiliriz? 🥤