Sürekli Sıcak Tutan Çift Katlı Karton Bardaklar

Sıklıkla çift duvarlı karton bardağı konfor bardağı olarak adlandırırız, çünkü deneyime ekstra seviye katar. Ekstra karton tabakası ile karakterizedir.

Karşılaştığımız yaygın bir yanlış anlama, insanların bunun bardağa yalıtım etkisi veren fazladan bir karton parçası olduğuna inandıklarıdır. Aslında, ısı koruma, esasen iki karton parçası arasındaki hava katmanından kaynaklanmaktadır. Bu nedenle çift cidarlı bardaklar, çift camlı pencerelerle aynı şekilde çalışır. Bu yüzden çok sıcak içecekler sunmayı planlıyorsanız ve bütçeniz izin veriyorsa, çift duvarlı bir bardağa gitmenizi tavsiye ederiz. Bu her zaman iki tek cidarlı bardağı birlikte kullanmaktan daha ucuz olacaktır. Firmamız, uzun yıllardır bu ihtiyacı karşılamak için üretim yapmaktadır.

Sıcak İçecekler İçin

Çok sıcak içecekler servis ediyorsanız ve müşterilerinizin parmaklarını yakmalarını istemiyorsanız, normal olarak yazdırılmış çift duvarlı karton bardaklar öneririz. Çift duvarlı bardak ayrıca tutması rahat olduğu için belli bir münhasırlık derecesi sergilerken, aynı zamanda keskin bir görünüm sağlayan düz bir yüzeye sahiptir. Çift duvarlı bardaklar, müşterilerin içeceklerini uzun süre kullandıkları işletmeler için mükemmeldir, çünkü yalıtım havası katmanı içeriğin sıcak kalmasına yardımcı olur.

Double wall karton bardak olarak da bulunan bu ürün, tüm kahve zincirlerinde kullanılan bardak türüdür. Çift duvarlı olması sebebi ile içecekleri sıcak tutar. Görmezden gelinen en büyük faydası ise bu içeceklerin soğuması engellemesidir.

Comments are closed.

gdpr-image
Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak Veri Koruma Politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Detaylı Bilgi
Konuşmayı aç
Yardıma ihtiyacın var mı ?
Merhaba 👋
Sana nasıl yardımcı olabiliriz? 🥤