Standart Ölçülerde Karton Bardak Üretimi

Kağıt bazlı kaplar, su geçirmez hale getirmek için genellikle bir polietilen (plastik) membranı ile kaplanır, ancak bunlar kağıt veya kartonla birlikte geri dönüştürülemezler veya biyolojik olarak parçalanabilirler. Piyasada balmumu kaplı kaplar (süt kutuları gibi) ve ‘biyolojik olarak parçalanabilir’ kaplar dahil olmak üzere pek çok melez kahve fincanı bulunmaktadır.

Uzmanlar, etiketlemeden çoğu insanın ve geri dönüşüm tesisinin hangi bardakların karton ve kağıt geri dönüşümü ile işlenebileceğini ve geri dönüştürülebileceğini ayırt edemediğini söylüyor. Bu neden ile üretim aşamasından sonra bazı bilgilerin karton bardaklara basılması gereklidir. Bu sayede, tüketiciler daha bilinçli bir şekilde hareket ederek bardakları ona göre işlemektedir.

Renkli Tasarımlı Karton Bardaklar

Standart ölçülerde karton bardak üretimi yaptıktan sonra markalar devreye girmektedir. Karton bardak için piyasaya sunulan klasik bazı bardak türleri bulunmaktadır fakat büyümek ve isim yapmak isteyen hiçbir marka, bu bardakları kullanmak istemez.

Bu durumun oluşmasındaki temel neden; artan rekabet ortamındaki gelişmeler ve farklı olma çabalıdır. Karton bardak üretimi için firmamız son teknoloji baskı makinelerinin tamamına sahiptir. Karton bardaklara basılacak logo ve renkleri kendiniz belirleyebileceğiniz gibi firmamız ile çalışan uzman grafikerler ile de belirleyebilirsiniz. Bu hizmet, firmamızın sahip olduğu kurumsal hizmet anlayışının en büyük göstergesidir. Özellikle kahve sektörü içerisinde yer alan markaların bu duruma büyük bir ciddiyet ile yaklaşması gerekmektedir.

Comments are closed.

gdpr-image
Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak Veri Koruma Politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Detaylı Bilgi
Konuşmayı aç
Yardıma ihtiyacın var mı ?
Merhaba 👋
Sana nasıl yardımcı olabiliriz? 🥤