Ripple Wall Karton Bardak

Karton bardak çeşitleri içinde en sıra dışı ve yeni olan ürünlerden biri olan Ripple Wall karton bardak tırtıklı yüzeyi sayesinde kullanıcı tarafından hoş bir hisle karşılanır. Karton bardaklar çeşitleri içerisinde ben büyük ısı yalıtımı sağlayan tür Ripple Wall ürünlerdir.

Ripple wall karton bardaklar teoride 3 katlı karton bardaklardır. Normal karton bardağın üstüne bir düz bir tane de dalgalı kağıdın birbirine yapışmasından oluşturulan kağıt kaplanır ve yapıştırılır. Bu sebeple kullanıcının eli arada oluşan ısı bariyeri üzerinden bardağı kavramış olur. Bu tutuş ısıyla olan bağlantıyı keser aşırı sıcak tüketilen americano ve filtre kahve gibi ürünlerde maksimum koruma sağlar. Hemen doldurulan ortalamada 90 – 95 derece olan sıcak bir içecek hassasiyet fark etmeksizin bardağı tutan kişi tarafından kolaylıkla kullanılabilir.

Take away karton bardak grubunda dünya çapında sevilerek kullanılan ripple wall karton bardaklar Filcup Karton Bardak tarafından 4oz, 7oz, 8oz, 14oz ve 16oz olarak üretilmektedir.

Tüm Ripple wall karton bardak ihtiyaçları için Filcup Ambalaj A.Ş. ile iletişime geçebilirsiniz.

Comments are closed.

Konuşmayı aç
Yardıma ihtiyacın var mı ?
Merhaba 👋
Sana nasıl yardımcı olabiliriz? 🥤