Reklam İçin Karton Bardaklar

Pazarlama faaliyetleri arasında en etkili yöntem olan reklam, her şartta ve her ortamda yapılabilmesi nedeni ile tercih edilmektedir. Günümüzde rekabet şartlarının ciddi bir seviyede olduğu düşünüldüğünde markalar ve şirketler, reklam için farklı mecraları kullanmaktadır.

Bu ortamlardan biri de karton bardaklardır. Özellikle üniversite kantinlerindeki sıcak içeceklerin tamamı karton bardak ile verilmektedir. Yasa ve diğer sebepler de karton bardak kullanımını zorunlu kılmaktadır. Bu durumu avantaja çevirmek isteyen markalar da karton bardaklar üstüne kendi reklamlarını vererek rekabette bir adım öne geçmeye çalışmaktadır. Reklam veren şirketler genellikle yerel bazlı hareket eden; öğrenci yurtları, dil kursları, sınav hazırlık kursları gibi kuruluşlardır.

Seri Üretim Kapasitesi

Tanıtım ve reklam için firmamız ile iletişime geçildiğinde hemen üretime geçilerek en kısa sürede teslim edilmektedir. Tasarımını yaptırmak istediğiniz ürünü ve boyutu da seçerek bizlere gönderebilirsiniz. Firmamız, kendi bünyesinde barındırdığı tasarımcılar yardımı ile sizlere bu işi bırakmadan da halledebilir. Burada önemli olan sizin tercihinizdir.

Karton bardak tanıtım işlemi için toplu verilen siparişlerde daha hesaplı bir yöntem izlenmektedir. Bu sayede üretici ve tüketici arasındaki denge, kusursuz olarak sağlanmaktadır. Reklam ve pazarlama dünyasının bu kadar değiştiği bir dönemde, böyle bir tanıtım yapmak sizleri rakiplerinizden farklı bir seviyeye çıkaracaktır. Tüm bu durumlar için firmamız ile iletişime geçerek dilediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz.

Comments are closed.

gdpr-image
Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak Veri Koruma Politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Detaylı Bilgi
Konuşmayı aç
Yardıma ihtiyacın var mı ?
Merhaba 👋
Sana nasıl yardımcı olabiliriz? 🥤