Özel Tasarımlı Karton Bardaklar

Karton bardaklar, siz farkında olmasanız bile günde en az 1 kere elinize geçmektedir. Gittiğiniz kahve zinciri, okul kantininde içtiğiniz çay mutlaka karton bardak ile sunulmaktadır. Bardakların kolay kullanımlı olması ve üretim maliyetlerinin az olması başlıca tercih edilme sebepleri arasında yer almaktadır.

Karton bardak, yerine başka bir alternatif de sunmadığı için popüler olarak kullanılmaktadır. Değişen tüketim alışkanları sayesinde her gün binlerce kişi, kahve zincirlerini ya da pastaneleri ziyaret ederek çay ya da kahve almaktadır. Cam bardağın böyle bir hizmet vermemesi, karton bardağın vazgeçilmez bir ürün olarak hayatını devam ettirmesini sağlamaktadır. Firmamız da uzun yıllardır karton bardak çeşitleri kapsamında faaliyet göstermektedir.

Renkli ve Baskılı Tasarımlar

Karton bardak kullanan her işletme, farklılık ve yenilik istemektedir. Bu farklılık, boyut ve ebatlar ile olabileceği gibi tasarım ile de olabilir. Özellikle belli bir seviyede yer alan markalar, kendi logolarını ve renklerini belirlediği için rakipleri ile karıştırılmak istemez. Bu bir marka için en kötü durumlardan biridir.

Renkli karton bardak tasarımları için ciddi bir teknoloji ve yatırım gereklidir. Teknolojiyi yakından takip eden firmamız, üretim yerindeki makinelerinin hepsini son teknoloji aletler ile güncellemiştir. Bu sayede ürün hem daha kaliteli çıkar hem hata şansı minimuma indirilir. Diğer bir artısı da verilen sipariş doğrultusunda seri üretim kapasitesinin artmasıdır.

Comments are closed.

gdpr-image
Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak Veri Koruma Politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Detaylı Bilgi
Konuşmayı aç
Yardıma ihtiyacın var mı ?
Merhaba 👋
Sana nasıl yardımcı olabiliriz? 🥤