Özel Tasarımlı Çift Duvarlı Karton Bardaklar

Özel tasarlanmış karton bardaklarını patlamış mısır kutusu olarak kullanan müşterilerimiz daha ucuz bir çözüm olduğu için kullandık ve 12 veya 16 oz kağıt bardak seçtiyseniz, yine de iyi bir patlamış mısır porsiyonu sunabileceksiniz. Bu bağlamda kâğıt bardaklarla ilgili akıllıca bir şey, yuvarlak dış yüzeylerinin tipik bir kutulu görünümden ziyade tutarlı bir görünüm vermesi.

CMYK renkleri, basılı kağıt bardaklarınızda kullanmak için mükemmel bir etkililik biçimi sunar. Bu, kendi müşterilerine müşterilerini içeren basılı kağıt bardaklarına ifadelerini ekleme şansı veren müşterilerimiz olduğu anlamına gelir. Çift duvarlı karton bardak çeşitlerini bu sebeple birçok farklı işlem için rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Alternatif Yöntemler

Karton bardak oldukça basit bir kap olduğundan, bunları meyve salatası, cips ve fırında patates gibi atıştırmalıklar sunmak için kullanan müşterilerimiz de oldu. Farklı boyutlardaki bardaklar, servis yapmak istediğinize bağlı olarak porsiyonları uyarlama fırsatı sunar. Bu işlem için de en uygunu, firmamız tarafından üretilen double wall karton bardak çeşitleridir.

4 oz’dan başlayarak 16 oz’a kadar üretim yapabilen firmamız, talebiniz doğrultusunda anında üretime başlayarak; en kısa sürede sizlere teslim etmektedir. Özel davetler, partiler, doğum günleri gibi organizasyonlar için de kendi tasarımlarınızı oluşturarak baskılı karton bardaklara sahip olabilirsiniz. Geri dönüşüm özelliğinin de olması sayesinde bu bardakları çöp yerine geri dönüşüm kutusuna atarak doğaya katkı sunabilirsiniz.

Comments are closed.

gdpr-image
Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak Veri Koruma Politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Detaylı Bilgi
Konuşmayı aç
Yardıma ihtiyacın var mı ?
Merhaba 👋
Sana nasıl yardımcı olabiliriz? 🥤