Özel Baskılı Karton Bardak Üretimi

Hayatımızın neredeyse her noktasında yer almaya başlamış olan karton bardak ve karton kaseler doğal olmasının yanı sıra pratik kullanımından dolayı büyük bir rağbet görmektedir.

Kullanıcıların, pratik olması ve kolay kullanımı sayesinde kalplerini çalan karton bardak, Yeni tasarımlarıyla özel baskılı şekilde üretilerek mekanların ve firmalarında büyük bir simgesi haline geliyor.

Firmalara ve kahveciler için üretilen özel baskılı karton bardaklarda birçok seçenek mevcuttur. Bunlar Tek katlı karton bardaklar ve Çift katlı karton bardaklar olarak ayrılabilir. Özellikle kahvecilerin büyük dikkatini çeker çift katlı double wall karton bardaklar el yakmaması ve içeceği sıcak tutması sebebiyle. Hem kullanışlı hem de ekonomik bir üründür.

Tüm üretim izinlerine sahip olan Filcup tamamen steril ortamlarda ve standartlara uygun olarak özel baskılı karton bardak üretimi yapabilmektedir.

Karton Bardak Ölçüleri

2016 Senesi başlarında üretime geçen Filcup, 2.5oz, 4oz, 7oz, 8oz, 12oz, 14oz ve 16oz single wall (tek kat) karton bardak. 4oz, 7oz, 8oz, 14oz, 16oz Double Wall (çift kat) karon bardak, 100cc ve 200cc dondurma kasesi. 16oz, 26oz ve 32oz da döner box üretimi yapmaktadır.

İhtiyacınız olan tüm kağıt ve karton bardaklar size özel üretilmektedir. Süreç sizin istemiş olduğunuz karton bardak ölçü ya da ölçülerine karar vermeniz sonrasında başlar. Karşılıklı profesyonel ekimizle sağlanan tasarım onay aşaması sonrasında karton bardaklarınız üretime geçmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gdpr-image
Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak Veri Koruma Politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Detaylı Bilgi
Konuşmayı aç
Yardıma ihtiyacın var mı ?
Merhaba 👋
Sana nasıl yardımcı olabiliriz? 🥤