Önemli Fayda Sağlayan Çift Duvarlı Karton Bardaklar

Uzun yıllardır karton bardak üretimi yapan firmamızın, yoğunlaştığı alanların başında double wall karton bardak üretimi gelmektedir. Bu üretim, Avrupa standartlarında yapılmaktadır. Parlak (kaplamalı) veya mat (kaplanmamış) yüzeyli çift duvarlı bardaklar sunuyoruz. Son dokunuş olarak, mat çift duvarlı bardaklarımız dokulu ve bu da onlara daha sert ve daha doğal bir his veriyor. Standart çift duvarlı kağıt bardaklarımız parlak bir yüzeye sahiptir, bu nedenle çift duvarlı kağıt bardaklarınız üzerinde mat bir yüzey istiyorsanız, lütfen temasa geçin. Avrupa’da çift duvarlı bardaklar için en yaygın kullanılan karton kalınlığı 275 g / m2 + 205 g / m2 (dış katman) veya 320 g / m² + 300 g / m²’dir.

Ürünün Faydaları

Çift duvarlı bardaklara gelince, çoğu durumda ekstra karton kalınlığı için daha fazla ödeme yapmak mantıklı değildir. Hava tabakası, kendi başına yeterli ısı koruması sağlar.

Stokta her iki kalınlık da var ve size bazı örnekler göndermekten memnuniyet duyarız. Bu sayfada dilediğimiz kadar yazabiliriz, ancak hiçbir şey bardağın kendisinde olmak hissi ile karşılaştırılamaz. Bu ürün, sıklıkla sıcak içecekler için kullanılmaktadır. Üretim ve kullanılış aşaması da bu içeceklere göre tasarlanmıştır. Sıcak içeceklerin hava durumuna bakılmaksızın bir anda soğumaya geçmesi, özellikle kahve de, tüketicilerin hoşuna gitmeyen durumlardan biridir ve firmamız bunu engellemektedir.

Comments are closed.

gdpr-image
Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak Veri Koruma Politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Detaylı Bilgi
Konuşmayı aç
Yardıma ihtiyacın var mı ?
Merhaba 👋
Sana nasıl yardımcı olabiliriz? 🥤