Markanıza Özel Karton Bardak Üretimi

Karton bardaklar için temel kağıt “bardak tahtası” olarak adlandırılır ve çok katlı özel kağıt makinelerinde yapılır. Su yalıtımı için bariyer kaplamaya sahiptir. Kağıt, yüksek sertliğe ve güçlü ıslak boyutlamaya ihtiyaç duyar. Bardak kalıbı, bardak imalat işlemleri için özel bir tasarıma sahiptir. Ağız rulo oluşturma işlemi, levhanın ve plastik kaplamanın iyi uzama özelliklerini gerektirir. İyi oluşturulmuş bir ağız silindiri bardakta sertlik ve taşıma özellikleri sağlar. Bardak tablalarının temel ağırlıkları 170–350 g / m2’dir.

Hijyen gereksinimlerini karşılamak için, kağıt bardaklar genellikle bakir (geri dönüştürülmemiş) malzemelerden üretilir. Bunun bir istisnası, kağıt bardak, asla içeceğe temas etmeyen, ısı tutması için ekstra bir yalıtım tabakası içermesidir. Tek duvarlı bir kabın etrafına sarılmış oluklu bir tabaka gibidir.

Markanıza Özel Tasarımlar

Firmamız, gelişen teknoloji ve pazarlama anlayışı ile birlikte değer temelli bir anlayış sağlamaktadır. Üretim aşamasının her anında yetkili ve ilgili davranmanıza müsaade eder. Karton bardak tasarımı için markaların düşündüğü uygulamaların tamamını yansıtma becerisine de sahiptir.

Markanız için uygun olduğunu düşündüğünüz tasarımı, seri üretim aşamasından önce son kez size danışılarak ve ön prototip gönderilerek anında üretime başlanır. Bu sayede kurulan karşılıklı güven anlayışı, firmamızın sektörde önde gelen markalardan biri olmasını sağlamıştır. Onay alındıktan sonra hemen üretime başlanır ve en kısa sürede size teslim edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gdpr-image
Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak Veri Koruma Politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Detaylı Bilgi
Konuşmayı aç
Yardıma ihtiyacın var mı ?
Merhaba 👋
Sana nasıl yardımcı olabiliriz? 🥤