Kullanım Kolaylığı Sağlayan Karton Bardaklar

İş hayatının yoğun temposu, okul kantinlerindeki teneffüs ya da güzel bir kahve içmek için gidilen kahve zincirlerinde cam bardak yerine karton bardak kullanılmaktadır. Genellikle insanlar, kahvelerini alıp gitmek istediği için karton bardak kullanımı işletmelerde zorunlu hale geldi. Elbette, başka sebepleri olsa da insanlara içecek sunmanın en iyi alternatifi karton bardaklardır.

Uzun yıllardır karton bardak üretimi yapan firmamız, 4 oz’dan 16 oz’a kadar bütün üretimleri yapabilme kapasitesine sahiptir. ‘’Oz’’ bardakların ebatlarına ismini veren İngiliz ölçü birimlerinden biridir ve tamamen sıvı ile ilişkilidir. Açacağınız yeni işletmelerde karton bardak kullanmak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçip hızlıca sipariş verebilirsiniz.

Logolu Karton Bardak Tasarımları

Karton bardaklar, kullanım açısından ekonomik olması ve kullanım kolaylığı sağlaması nedeni ile tercih edilmektedir. Karton bardak tek kullanımlık bir ürün olduğu için seri üretim yapılan bir üründür.

Karton bardağın en çok kullanıldığı sektör; kahve sektörüdür. Kahve ve kahve çeşitleri, karton bardak içerisinde tüketilmektedir. Sektörde kurumsal olmak ya da farklılık yaratmak isteyen markalar, logolu kahve bardak tasarımları ile yerlerini almışlardır. Logo, markanın hem kurumsal yüzü hem de kimliği olduğu için büyük bir dikkatle basılmaktadır.

Firmamız karton bardak baskı ve tasarımlarını, markalarda gelen yönlendirmeler doğrultusunda teknolojiyi kullanarak yapmaktadır. Vereceğiniz sipariş tutarı ne olursa olsun firmamız bunların tamamını üretme kapasitesine sahiptir.

Comments are closed.

gdpr-image
Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak Veri Koruma Politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Detaylı Bilgi
Konuşmayı aç
Yardıma ihtiyacın var mı ?
Merhaba 👋
Sana nasıl yardımcı olabiliriz? 🥤