Kolay Kullanımlı Karton Bardaklar

Karton bardak, daha çevre dostu olmanın ve gıda kaynaklı enfeksiyonlara maruz kalmayı azaltmanın bir yolu olarak dünya genelinde daha popüler hale gelmektedir. Karton bardak talebi, büyük ölçüde BT şirketlerinden, eğitim kurumlarından, yemek kantinlerinden, endüstriyel kantinlerden, restoranlardan, kahve veya çay dükkanlarından, fast food restoranlarından, süper marketlerden, sağlık kulüplerinden ve etkinlik düzenleyicilerden gelmektedir.

Karton bardaklar günlük kullanımın bir parçası ve kitlesel tüketim gereksinimi olduğundan, karton bardak rekabetinin pazara yansıması bir sorun olmayacaktır. Yerleşik talep ve arz güçleri sayesinde, piyasadaki karton bardakların fiyatları, çeşitli kanallardan firmamız Fil Cup tarafından markalara veya son kullanıcılara kolaylıkla sunulmaktadır.

Firmamız, bu bilgiler doğrultusunda markalara yaptığı logolu karton bardak tasarımları ile ön plana çıkmayı başarmıştır.

Logolu Karton Bardak Tasarımları

Karton bardaklar, kullanım açısından ekonomik olması ve kullanım kolaylığı sağlaması nedeni ile tercih edilmektedir. Karton bardak tek kullanımlık bir ürün olduğu için seri üretim yapılan bir üründür.

Karton bardağın en çok kullanıldığı sektör; kahve sektörüdür. Kahve ve kahve çeşitleri, karton bardak içerisinde tüketilmektedir. Sektörde kurumsal olmak ya da farklılık yaratmak isteyen markalar, logolu kahve bardak tasarımları ile yerlerini almışlardır. Logo, markanın hem kurumsal yüzü hem de kimliği olduğu için büyük bir dikkatle basılmaktadır.

Firmamız karton bardak baskı ve tasarımlarını, markalarda gelen yönlendirmeler doğrultusunda teknolojiyi kullanarak yapmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kolay Kullanımlı Karton Bardaklar
Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak Veri Koruma Politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Detaylı Bilgi
Konuşmayı aç
Yardıma ihtiyacın var mı ?
Merhaba 👋
Sana nasıl yardımcı olabiliriz? 🥤