Kolay Kullanımlı Çift Duvarlı Bardaklar

Müşterilerimizin çoğu kahve, çay ve sıcak çikolata gibi sıcak içecekler sunmak için karton bardaklarını logolu kullanır. Karton bardaklar sıcak içecekler sunmak için tasarlanmıştır ve saat 7’de veya yerel süpermarkette olsun, her gün karşınıza çıkar.

Sıcak içecek servisi için karton bardak alırken, tek duvarlı karton bardaklar genellikle yüksek sıcaklıklar için yeterli olmadığından, içeceklerin ne kadar sıcak olacağını düşünmelisiniz. Tek duvarlı bardaklar çok sıcak olabilir ve içecek soğumaya başlayana kadar tutmak neredeyse imkansızdır. Bu gibi durumlarda, çift duvarlı karton bardakların müşterilerinizin parmaklarını yakmasını önlediğinden ve içeriğini sıcak tutmaya yardımcı olduklarından daha uygun olup olmadığını göz önünde bulundurmalısınız.

Çevre Dostu Karton Bardak

Doğa kaynaklarının hızla tükenmekte olduğu günümüz dünyasında, çevre dostu ürünler büyük bir önem arz etmektedir. Firmamız, double wall karton bardak üretiminde bu konuyu göz ardı etmemektedir. Değişen pazarlama anlayışı ile birlikte çevre dostu ürünler, markalar ve müşteriler tarafından ciddiyetle satın alınmaktadır.

Teknolojinin gelişmesi ile müşteriler, çevre dostu karton bardaklar için daha duyarlıdır. Üretilen logolu karton bardakve diğer çeşitlerde, geri dönüşümlü ürünler firmamız tarafından üretilmektedir. Bu sayede hem tasarruf önlemleri alınmakta hem de çevreye olumlu olarak katkılar sağlanmaktadır.

Çevre dostu karton bardaklar sayesinde üretimin tüm aşamaları da sağlıklı bir şekilde olmaktadır. Firmamız, bu konuda gösterdiği duyarlılıklar ile sektörde fark yaratmaktadır.

Comments are closed.

gdpr-image
Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak Veri Koruma Politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Detaylı Bilgi
Konuşmayı aç
Yardıma ihtiyacın var mı ?
Merhaba 👋
Sana nasıl yardımcı olabiliriz? 🥤