Kaliteli Malzemeden Üretilen Karton Bardaklar

karton bardak

Temelde dört farklı tipte özel tasarım kağıt bardak vardır. Ancak, basılı tasarımın net bir şekilde göze çarpmasını istiyorsanız ve daha küçük baskı çalışmaları sipariş etmek istiyorsanız, seçim gerçekten tek veya çift cidarlı bardaklar arasındadır.

Bir dalgalanma veya çukurlu duvar bardağı üzerine net ve net bir baskı elde etmek daha zordur ve Avrupa’da yalnızca 10.000 ve üzeri siparişler için üretim partileri gördük. Kaliteli karton bardak üretimi için en önemli konu; kaliteli bir hammadde temini yapabilmektedir. Firmamız, kurulduğu günden bu yana aynı tedarikçiler ile çalıştığı için bu konuda oldukça deneyim sahibidir ve kaliteli malzeme olmadan kaliteli ürün çıkmayacağını çok iyi bilir.

Çevre Dostu Üretimler

Karton bardaklar, kullanım açısından ekonomik olması ve kullanım kolaylığı sağlaması nedeni ile tercih edilmektedir. Karton bardak tek kullanımlık bir ürün olduğu için seri üretim yapılan bir üründür.

Son yıllarda artan çevre bilinci ve çevre dostu uygulamalar, bizim gibi seri üretim yapan firmaların lehine bir durum olmuştur. Bu sayede karton bardaklar, boşa gitmeyip geri dönüşüm malzemesi olarak tekrar ve tekrar kullanılmaktadır. Firmamız, üretim kapasitesinin önemli bir kısmını geri dönüşümlü kağıtlardan yapan firmaların başında gelmektedir.

Markalar da gelişen pazarlama değerleri sayesinde bu tip üretim yapan firmaları tercih etmektedir. Kaliteli ve çevre dostu bir üretim için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gdpr-image
Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak Veri Koruma Politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Detaylı Bilgi
Konuşmayı aç
Yardıma ihtiyacın var mı ?
Merhaba 👋
Sana nasıl yardımcı olabiliriz? 🥤