Isıyı Koruyan Double Wall Karton Bardak

Karton bardak üretim aşamalarında en üst seçenek olan double wall karton bardak ya da diğer adı ile çift duvarlı karton bardak, son yıllarda en çok talep gören ürünlerden biridir. Üretim aşamasında kraft kullanılan bu bardak türünde, bu sayede ısı bardağın içerisinde sürekli korunmaktadır.

Karton bardak üreticisi için ülkemizde önemli seçeneklerden olan Fil Cup, karton bardak üretimi kapsamında tüm boy ve çeşitler üretme kapasitesine sahiptir. Sahip olduğumuz yüksek teknoloji içeren makineler ile tüm üretimler, kolaylıkla yapılmaktadır. Sektör fark etmeksizin üretilen double wall bardaklar, özellikle kahve sektöründe faaliyet gösteren markalar için ilk tercihlerden biridir.

Isıyı, uzun süre koruması ve geniş saatler tüketim şansı sunması ile çift duvarlı karton bardaklar son yıllarda ülkemizde popüler olmaya başlamıştır.

Kahve Zincirleri İçin Double Wall Karton Bardak

2000’li yılların başlarında 2.nesil, 2015 yılından sonra da 3.nesil kahvecilerin ülkemizde yaygınlaşmasından sonra double wall karton bardak türüne olan talepte büyük bir artış yaşanmıştır.

Çift duvarlı karton bardak ısıyı uzun süre tutması ile kahve zincirlerinin vazgeçilmezlerinden biri olmuştur. Yerli kahve zincirlerinin tamamı, kullandıkları bu bardak ile müşterilerine hem kaliteli hizmet vermektedir hem de uzun süreli kahve keyfi sunmaktadır. Kahve, genelde ağır içilen ve uzun kullanım isteyen bir içecektir. 14 ve 16 oz büyüklükleri ile firmamız tarafından üretilen bardaklar, müşterilerin hizmetindedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Isıyı Koruyan Double Wall Karton Bardak
Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak Veri Koruma Politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Detaylı Bilgi
Konuşmayı aç
Yardıma ihtiyacın var mı ?
Merhaba 👋
Sana nasıl yardımcı olabiliriz? 🥤