Her Boyutta Karton Bardaklar

Değişen ve gelişen tüketim alışkanları, karton bardak üretim sektörünü birçok noktada olumlu olarak etkilemiştir. Özellikle son 10 yıldır hemen hemen her yerde açılan kahve zincirleri ve onların günlük olarak kullandığı karton bardak çeşitleri, üretim yapan firmaların kapasitelerini arttırmaktadır.

Tüketicilerin ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda birden fazla boyutlarda karton bardak üretimi yapılmaktadır. En küçüğü 4 oz, en büyüğü 16 oz olan bu bardaklar; tüm sektörlerde rahatlıkla kullanılmaktadır. Kahve zincirleri genellikle küçük, orta ve büyük olarak farklı kategoriler tercih ettiği için üretimi de bu standartlara göre istemektedir. Firmamız, sahip olduğu hizmet anlayışı sayesinde bu taleplerin tamamını karşılayacak kapasiteye sahiptir.

Kişiye Özel Tasarımlar

Karton bardak kullanan her marka, kendine ait bir logo ve tasarımı bir arada bulundurmak zorundadır. Marka olmanın temel koşullarından biri olduğu için ayrıca özgün bir tasarıma da sahip olmalıdır. Bu durum, karton bardak kullanan markaların birbirinden farklılaşmasını sağlamak için kesinlikle kullanılmaktadır.

Son yıllarda artan çevre bilinci ve çevre dostu uygulamalar, bizim gibi seri üretim yapan firmaların lehine bir durum olmuştur. Bu sayede karton bardaklar, boşa gitmeyip geri dönüşüm malzemesi olarak tekrar ve tekrar kullanılmaktadır. Firmamız, üretim kapasitesinin önemli bir kısmını geri dönüşümlü kağıtlardan yapan firmaların başında gelmektedir. Üretim talebiniz hangi boyutlarda olursa olsun firmamız ile iletişime geçebilir ve sipariş verebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gdpr-image
Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak Veri Koruma Politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Detaylı Bilgi
Konuşmayı aç
Yardıma ihtiyacın var mı ?
Merhaba 👋
Sana nasıl yardımcı olabiliriz? 🥤