Her Boyutta Baskılı Karton Bardak

karton bardak

karton bardak

Ülkemizde her gün kullanılan ürünler arasında belki de en üst sırada yer alan karton bardaklar, bu özelliği ile markaların dikkatini çekmektedir. Baskılı karton bardak üretimi firmamız tarafından 2 aşamalı olarak yapılmaktadır.

Birinci aşama; markaların reklam faaliyetleri üzerinedir. Günlük tüketim miktarı oldukça fazla olan karton bardaklara, kendi reklamını ve tanıtımı yapmak isteyen markalar tarafından büyük bir talep olmaktadır. Markalar bu sayede kendi reklamını, kolay bir yolla yapmaktadır.

İkinci aşama ise kurumsal şirket faaliyetleridir. İçecek sektöründe kurumsal olarak faaliyet gösteren markalar, kendi logolarını kendi renkleri ile karton bardaklara yansıtmaktadır.

Fil Cup olarak logolu karton bardak işlemlerinin tamamını yüksek teknoloji ile tüketicilerin beğenisine sunuyoruz.

Baskılı Karton Bardak Boyutları

Firmamız, müşterilerden gelen talep doğrultusunda baskılı karton bardak boyutlarının tamamını üretme kapasitesine sahiptir. 4 oz’dan başlayarak 26 oz’a kadar uzanan bütün boyutların tamamı firmamız tarafından kolaylıkla üretilmektedir.

Özel kesilmiş boyutlar ve promosyon ürünlerini de kapsayan üretim faaliyetlerimi, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda şekillenmektedir. Karton bardakların sıcak içecekler için kullanıldığı düşünüldüğünde özellikle kahve ve kahve çeşitlerini satan markalar, bu ürünlere yoğun talep göstermektedir.

Logolu kahve bardağı için firmamız ile iletişime geçildiğinde kurumsal kimliğe uygun bir şekilde üretim yapılmaktadır. Logo, markanın bütün özelliklerini yansıtan kurumsal bir ifade olduğu için firmamız bu işlemi detaylı bir şekilde yapmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gdpr-image
Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak Veri Koruma Politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Detaylı Bilgi
Konuşmayı aç
Yardıma ihtiyacın var mı ?
Merhaba 👋
Sana nasıl yardımcı olabiliriz? 🥤