Geri Dönüşebilen Double Wall Karton Bardaklar

Tüm karton bardaklarımızı sürdürülebilir biyobozunur malzeme kullanarak üretme olanağımız var. Biyobozunur karton bardaklar, özel endüstriyel kompost makinelerinde % 100 oranında gübrelenebilir. Biyobozunur karton bardaklarımızı alırken, fincana FSC damgasını koyabileceğimiz FSC sertifikalı karton bardak da alacaksınız. Bu yüksek kaliteli malzemenin açık avantajı, normal karton bardakların üretim sürecine kıyasla üretim sırasında daha düşük CO2 tüketimidir. Double wall karton bardaklar geri dönüşüyor mu sorusunun cevabı da firmamız ile yanıtlanmaktadır.

Kendi Tasarımınızı Yapma İmkanı

Karton bardak boyutları konusunda daha fazla seçeneğe sahip olmanın doğru kararı vermenize yardımcı olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle, 8 oz (240 ml), 12 oz (350ml) ve 16 oz (450) çift duvarlı karton bardaklarımızdan 3 boyumuz var ve hepsi standart seviyede biyolojik olarak parçalanabilir + FSC sertifikalı versiyonlar olarak geliyor. Mat veya parlak yüzeye sahiptirler. Hepsi de ısıya dayanıklı ve hareket halindeyken mükemmel ve boyutlar değiştiğinden, birçok farklı amaç için kullanılabilir.

8 oz, farklı boyutlarda sunmak isteyen bir kahvehane ya da pastane için küçük bardaklar idealdir. Orta boy bir bardak olan 12 oz, yalnızca bir boy bardak kapmak veya açılan etkinlikler için olan birçok kafe tarafından kullanılıyor. 16 oz sizi “vay” haline getiren fincandır, ancak bu ona ihtiyacınız olmadığı anlamına gelmez. Birçok kafe, fırın ve işletme tarafından kullanılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşmayı aç
Yardıma ihtiyacın var mı ?
Merhaba 👋
Sana nasıl yardımcı olabiliriz? 🥤