Farklı Kullanımlar İçin Çift Duvarlı Karton Bardak

Müşterilerimizin birçoğu, meyve suyu, su ve alkolsüz içecekler gibi soğuk içecekler sunmak için basılı karton bardaklar kullanır. Oryantasyon olaylarında su ve mesaj ile öğrencilere verilen su bardağı için kullanılmıştır. Bu gibi durumlarda ortak tema, karton bardakların diğer insanlarla etkileşimi başlatmak için kullanılmasıdır.

Karton bardakları soğuk içecekler için kullanacaksanız, tek duvar seçeneği bunun için çok uygundur. Soğuk içecekler söz konusu olduğunda karton kalınlığı o kadar da önemli değildir, çünkü yazdırılan kapta ısının korunması gerekmez. Tek duvarlı bardaklar, dışarıda basit ama net bir ifade sunar ve ayrıca içecek servisi için ucuz bir seçenektir. Double wall karton bardak çeşitleri, tüm boyutları ile bu iş için en ideal çözümdür.

Uzun Süre Kullanım

Çift duvarlı karton bardak için bir sürü fayda sayılsa da en önemlisi; uzun süreli kullanım sağlamasıdır. Özellikle sabah saatlerinde insanların çoğu, kahvesini alıp iş yerine geçmektedir. Bu kültür, ülkemizde de yerleşti. Bu kadar çok kahve zincirinin açılmasını bu duruma bağlayabiliriz.

Kahvesini alan bir kişi, onu uzun süre sıcak olarak tüketmek istemektedir. Küçük, orta ya da büyük boy fark etmeksizin çift duvarlı bardaklar bu işlemi görmektedir. Bu sayede müşteriler, hem kahvelerini daha sıcak içecek hem de markanıza sunduğu bu hizmetten dolayı teşekkür edecektir. Tüm bu hizmetler için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gdpr-image
Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak Veri Koruma Politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Detaylı Bilgi
Konuşmayı aç
Yardıma ihtiyacın var mı ?
Merhaba 👋
Sana nasıl yardımcı olabiliriz? 🥤