Ekonomik Çift Duvarlı Karton Bardaklar

Özel tasarım ve logoya sahip karton bardaklar, bir ürünün, markanın veya markanın görüntüsünü aktarmanın harika bir yoludur. Etkili bir reklam yüzeyi, geniş hedef kitle kapsamı ve garantili reklam ortamıyla uzun süreli temas sağlarlar. Tasarımdan bitmiş ürünün teslim edilmesine kadar Müşterinin deposunda, özel tasarım karton bardaklar üretimi ile ilgili geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz.

Çift duvarlı karton bardak fiyatları konusunda firmamız, piyasa ortalamalarına göre fiyatlandırma yapmaktadır. Toplu siparişlerde, daha farklı durumların olması mümkündür. Fiyatların belirlenmesinde kullanılan malzemelerin etkisi, büyük bir önem taşımaktadır. Bu malzemeler, ithal ürünler olduğu için döviz kurundaki dalgalanmalar doğrudan etkilemektedir.

Farklı Kullanım Alanları

Double wall karton bardak çeşitleri, sağlam yapısı nedeni ile birçok farklı alanda kullanılmaktadır. Tüketicilerin kafasında sadece sıcak içecekler için kullanıldığına dair bir algı oluşsa da bu bardaklar hemen hemen tüm alanlarda kullanılabilir.

Hammaddesinin kraft marka kağıt olması sayesinde sıcak ve soğuk içecekler için aynı anda kullanılabilir. Çift duvarlı yapısı, içeceğin soğumasını ya da ısınmasını engellemektedir. Firmamız 4 oz’dan başlayarak 16 oz’a kadar bütün çeşitlerinin üretimini sağlamaktadır. Kahve zincirleri, kahve satışlarını farklı ebatlarda yaptıkları için üretim aşamaları da çeşitlenmiştir. Çift duvarlı karton bardaklar, çalışma hayatının da önemli bir parçası olduğu için ciddi seviyede bir talep görmektedir. Bilgi almak ve sipariş vermek için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gdpr-image
Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak Veri Koruma Politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Detaylı Bilgi
Konuşmayı aç
Yardıma ihtiyacın var mı ?
Merhaba 👋
Sana nasıl yardımcı olabiliriz? 🥤