Double Wall Karton Bardak

Double Wall Karton Bardak Türkçe karşılık olarak çift duvarlı karton bardak anlamına gelmektedir. İngilizceden çevrildiğinde çift cidarlı karton bardak olarak da görülebilir. Double Wall Karton Bardaklar daha güzel baskı kalitesi sağlamak ve ısı yalıtımını Sleeve ihtiyacı duymadan suna bilmek adına geliştirilmiş ürünlerdir.

Double Wall Karton Bardak

Karton bardağın yüzeyi çıplak elle tutulmadığı için kullanıcı tarafından daha rahat kullanılır. Karton bardağın yüzeyi ve üzerine uygulanan ikinci kat arasında oluşan hava boşluğu sebebiyle ısı yalıtımı üst seviyeye ulaşır. 2. Kat uygulanan kağıt baskı konusunda daha esnek davranabilme imkanı sağlar. Klişe maliyeti bulunmadığı için farklı baskılar tercih edilebilir. Single Wall, tek katlı karton bardaklarda elde edilemeyen baskı kalitesi sağlanabilir.

Duruşu ve yaşattığı deneyim sebebiyle kahvecilerin gözdesi olan double wall karton bardak farklı tasarımlar uygulanarak eşsiz görünümler elde edilebilir. Farklı tasarımlayın çift duvarlı karton bardaklar el yakmaz, dikkat çeker ve sağlamdır.

Yapısı itibariyle diğer karton bardaklara göre çok daha kaliteli olan double wall karton bardakların üretimi kısa sayılmayacak bir üretim hattıdır. Bu üretim hattının sürekli kalite kontrol altında tutulması ve nihai kusursuz ürünün üretilmesi gerekir. Servisi ve ürününün kalitesini üst düzeyde tutmak isteyen firmaların tercih ettiği Double Wall Karton Bardak doğru üreticiden alınmadığı takdirde üzücü sonuçlar doğurabilir.

Tüm ihtiyaçlara uygun adetlerde minimum 1000 adet olacak şekilde double wall karton bardak üretimi sağlanabilmektedir.

Eğer hali hazırda double wall karton bardak kullanıyor ve bir farklılık arıyorsanız. Ripple Wall karton bardaklara da göz atmanızı tavsiye ederiz. 4oz, 7oz, 8oz, 14oz ve 16oz olarak üretilebilen Ripple Wall Karton Bardaklar ister özel baskılı isterseniz de standart desenli olarak tercih edebilirsiniz. Standart desenli ürünler arasından Ripple wall karton bardaklarınızı Düz ya da S dalga – Kraft, Siyah ya da Bordo renklerinde tercih edebilirsiniz.

Firmamızda 4oz, 7oz, 8oz, 14oz ve 16oz Ölçülerinde double wall karton bardak üretimi yapılmaktadır. Tüm özel baskılı karton bardak ihtiyaçlarınız için Filcup ile iletişime geçin. Filcup konum bilgisi için lütfen tıklayın.

Comments are closed.

Konuşmayı aç
Yardıma ihtiyacın var mı ?
Merhaba 👋
Sana nasıl yardımcı olabiliriz? 🥤