Double Wall Karton Bardak

Filcup Double Wall karton bardak

Filcup Double Wall karton bardak

Double Wall Karton Bardak Türkçe karşılık olarak çift duvarlı karton bardak anlamına gelmektedir. İngilizceden çevrildiğinde çift cidarlı karton bardak olarak da görülebilir. Double Wall Karton Bardak lar daha güzel baskı kalitesi sağlamak ve ısı yalıtımını Sleeve ihtiyacı duymadan suna bilmek adına geliştirilmiş ürünlerdir.

double wall karton bardak
Double Wall Karton Bardak

Karton bardağın yüzeyi çıplak elle tutulmadığı için kullanıcı tarafından daha rahat kullanılır. Karton bardağın yüzeyi ve üzerine uygulanan ikinci kat arasında oluşan hava boşluğu sebebiyle ısı yalıtımı üst seviyeye ulaşır. 2. Kat uygulanan kağıt baskı konusunda daha esnek davranabilme imkanı sağlar. Klişe maliyeti bulunmadığı için farklı baskılar tercih edilebilir. Single Wall, tek katlı karton bardaklarda elde edilemeyen baskı kalitesi sağlanabilir.

4oz Double Wall Karton Bardak

110ml sıvı hacmine sahip 4oz Double Wall Karton Bardak, Espresso ya da Türk kahvesi gibi az hacimle tüketilen kahveler için doğru seçimdir. 7ozda olduğu gibi özel sipariş üzerine üretim planlamasına dahil edilir. Minimum üretim adetleri yüksektir.

7oz Double Wall Karton Bardak

180ml sıvı hacmine sahip 7oz Double Wall Karton Bardak, Minimum üretim adetleri 8oz ve 14oz’a göre daha yüksektir. Planlı termin süresi ile üretime alınabilir. Dünya genelinde en çok kullanılan karton bardak ölçüsünün çift katlı versiyonudur.

8oz Double Wall Karton Bardak

220ml Hacmindeki 8oz Double Wall Karton bardak, Türkiye’de en çok kullanılan ölçülerden biridir. Ölçüsü sebebiyle tüm alanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Kapaklı kullanıma müsaittir. Tek katlı ürünlere göre ısı geçirgenliği daha azdır.

14oz Double Wall Karton Bardak

340ml Hacmindeki 14oz Double Wall Karton bardak, Büyük boy olarak çok tercih edilen bir ölçüdür. Aynı ölçü dünya genelinde 12oz Sıcak kalıp olarak da adlandırılır. 8oz’dan sonra en çok tercih edilen karton bardak ölçüsüdür.

16oz Double Wall Karton Bardak

350ml Hacimli karton bardak üretilen 16oz Double Wall Karton Bardak Double Wall bardaklar içindeki ürettiğimiz en büyük hacimli bardaktır.

Duruşu ve yaşattığı deneyim sebebiyle kahvecilerin gözdesi olan double wall karton bardak farklı tasarımlar uygulanarak eşsiz görünümler elde edilebilir. Farklı tasarımlayın çift duvarlı karton bardaklar el yakmaz, dikkat çeker ve sağlamdır.

Yapısı itibariyle diğer karton bardaklara göre çok daha kaliteli olan double wall karton bardakların üretimi kısa sayılmayacak bir üretim hattıdır. Bu üretim hattının sürekli kalite kontrol altında tutulması ve nihai kusursuz ürünün üretilmesi gerekir. Servisi ve ürününün kalitesini üst düzeyde tutmak isteyen firmaların tercih ettiği Double Wall Karton Bardak doğru üreticiden alınmadığı takdirde üzücü sonuçlar doğurabilir.

Tüm ihtiyaçlara uygun adetlerde minimum 1000 adet olacak şekilde double wall karton bardak üretimi sağlanabilmektedir.

Eğer hali hazırda double wall karton bardak kullanıyor ve bir farklılık arıyorsanız. Ripple Wall karton bardaklara da göz atmanızı tavsiye ederiz. 4oz, 7oz, 8oz, 14oz ve 16oz olarak üretilebilen Ripple Wall Karton Bardaklar ister özel baskılı isterseniz de standart desenli olarak tercih edebilirsiniz. Standart desenli ürünler arasından Ripple wall karton bardaklarınızı Düz ya da S dalga – Kraft, Siyah ya da Bordo renklerinde tercih edebilirsiniz.

Firmamızda 4oz, 7oz, 8oz, 14oz ve 16oz Ölçülerinde double wall karton bardak üretimi yapılmaktadır. Tüm özel baskılı karton bardak ihtiyaçlarınız için Filcup ile iletişime geçin. Filcup konum bilgisi için lütfen tıklayın.

Comments are closed.

gdpr-image
Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak Veri Koruma Politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Detaylı Bilgi
Konuşmayı aç
Yardıma ihtiyacın var mı ?
Merhaba 👋
Sana nasıl yardımcı olabiliriz? 🥤