Double Wall Karton Bardak Özellikleri

Özel Baskılı Karton Bardak

Özel Baskılı Karton Bardak

Çift katlı karton bardakların günümüzde yeni nesil kahve dükkânları tarafından tercih edilmesi, kullanım alanlarının yaygınlaşmasını da sağlamıştır. Double wall karton bardak çeşitleri her ne kadar ülkemizde yeni yeni popülerlik kazansa da Avrupa ve Amerika’da bu bardakların kullanımı oldukça yaygındır. Filcup marka güvencesi ile üretilen şık tasarım karton bardaklar, hayatımızın vazgeçilmezi olan sıcak içeceklerin tüketimi sırasında ayrı bir keyif sunmaktadır.

Karton bardak ürünleri arasında birinci sınıf özellikleri ile dikkat çeken çift duvarlı karton bardak aynı zamanda içindeki sıvıların normalden çok daha uzun süre sıcak kalmasını sağlamaktadır. Özellikle kahve tutkunları için büyük bir alternatif olan karton bardaklar, şık tasarımları sayesinde gün içinde yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz eşyalarınızdan biri olacaktır.

Double Wall Karton Kullanım Avantajları

Özgün tasarımları ve kullanımı sırasında rahat içim keyfi sunan double wall karton bardak 3. dalga kahve dükkânlarının kültürümüze kazandırdığı en önemli ürünlerdir. Kullanıcıların istekleri doğrultusunda özel olarak tasarlanabilen Fil Cup karton bardaklar, farkı boyut seçenekleri ile üretilmektedir.

Filcup Double Wall karton bardak
Filcup Double Wall karton bardak

Kullanıcı taleplerine göre şekillenen özel tasarım bardakların tüketicilere sağladığı en büyük avantaj, sıcak ürünlerin geç soğuması ve özel kapakları ile rahat bir için sağlamasıdır. Sektörde karton bardak üreticisi olarak kurumsal markalardan biri olmayı başaran firmamız tarafından kişiye özel güçlü karton bardaklar, gündelik hayatınızı güzelleştiren ufak bir detay olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gdpr-image
Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak Veri Koruma Politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Detaylı Bilgi
Konuşmayı aç
Yardıma ihtiyacın var mı ?
Merhaba 👋
Sana nasıl yardımcı olabiliriz? 🥤