Dayanıklı Karton Bardak

Karton bardak, farkında olunmasa bile hayatımızda önemli yer kaplayan ürünlerden biridir. Gidilen kahve zincirlerinde, üniversite kantinlerinde, kamu ve özel şirketlerin ofislerinde karton bardak çeşitleri kullanılmaktadır. Karton bardakların yapısı hafif olmasında rağmen oldukça dayanıklı ürünlerdir.

Karton bardaklar talaştan yapılır. Cipsler, kağıt haline getirilmiş odun hamuru haline getirilir. Royal Society of Chemistry, her kağıt bardağa 33 gram odun ve ağaç kabuğu kullanıldığını tahmin etmektedir. Kağıt hamuru; klorin, sodyum hidroksit ve diğer kimyasallar kullanılarak ağartılır.

Fil Cup olarak ülkemizdeki sayılı karton bardak üreticisi olmanın verdiği özgüven ile karton bardaklarımızda son teknolojiyi kullanmaktayız. Bu sayede üretilen bardaklar, son derece dayanıklı olup, markalar tarafından güvenle kullanılmaktadır.

Çevre Dostu Karton Bardak

Doğa kaynaklarının hızla tükenmekte olduğu günümüz dünyasında, çevre dostu ürünler büyük bir önem arz etmektedir. Firmamız, karton bardak üretiminde bu konuyu göz ardı etmemektedir. Değişen pazarlama anlayışı ile birlikte çevre dostu ürünler, markalar ve müşteriler tarafından ciddiyetle satın alınmaktadır.

Teknolojinin gelişmesi ile müşteriler, çevre dostu karton bardaklar için daha duyarlıdır. Üretilen logolu karton bardak ve diğer çeşitlerde, geri dönüşümlü ürünler firmamız tarafından üretilmektedir. Bu sayede hem tasarruf önlemleri alınmakta hem de çevreye olumlu olarak katkılar sağlanmaktadır.

Çevre dostu karton bardaklar sayesinde üretimin tüm aşamaları da sağlıklı bir şekilde olmaktadır. Firmamız, bu konuda gösterdiği duyarlılıklar ile sektörde fark yaratmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gdpr-image
Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak Veri Koruma Politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Detaylı Bilgi
Konuşmayı aç
Yardıma ihtiyacın var mı ?
Merhaba 👋
Sana nasıl yardımcı olabiliriz? 🥤