Dayanıklı Çift Duvarlı Karton Bardaklar

Orijinal olarak, sıcak içecekler için kullanılan karton bardaklar birbirine yapıştırılmış ve bardağın dibine bir miktar kil atılarak ve daha sonra yüksek bir hızda döndürülerek, kilin kabın duvarlarına yayılmasıyla, kabın yapılabilmesi için suya dayanıklı hale getirilmiştir. su geçirmez. Ancak bu, içeceğin kokusunu ve tadını karton gibi yapmıştır. Daha sonra kaplar, kabın her iki tarafına da balmumu püskürtülerek üretildi ve su geçirmez hale getirildi. Polietilen kaplı kapların buluşu ile kil ve balmumu kaplı kaplar kayboldu.

Çift duvarlı karton bardak çeşitleri, tüm bu işlemler sonucunda en son halini almaktadır. Firmamız, bu ürünü tüm boyutları ile üretebilme yeteneğine sahiptir.

Sert ve Sağlam Yapısı

Karton bardaklar, tek duvarlı karton bardaklara ve çift duvarlı karton bardaklara ayrılmıştır. Tipik olarak soğuk içecekler için tek bir duvar bardağı yapılır. Sıcak içecekler için, çift duvarlı karton bardaklar, içecek tarafından açığa çıkan ısıya karşı daha fazla yalıtım sağladığı için kullanılır.

Genel olarak, sıcak içecekler için kahve kaplarını çıkarırken kullanılan tek duvarlı karton bardaklar, 4oz ila 20oz boyutlarında mevcuttur. Yüksek kalitede gıda sınıfı kartondan üretilirler. Büyük kahve evlerinden bazıları bu köpük kapları plastik köpük kaplar yerine kullanmaya başladı. Double wall karton bardak üretimi için firmamız ile iletişime geçildiğinde piyasa koşulları göz önüne alınarak bir fiyatlandırma şekli uygulanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gdpr-image
Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak Veri Koruma Politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Detaylı Bilgi
Konuşmayı aç
Yardıma ihtiyacın var mı ?
Merhaba 👋
Sana nasıl yardımcı olabiliriz? 🥤