Çift Duvarlı Karton Bardak Üretimi

Gittikçe artan yiyecek ve içecek endüstrisi ve nakliye sırasında ürünlerle ilgili güvenlikle ilgili endişeler, çift duvarlı karton bardakların büyümesini desteklemesi beklenen faktörlerdir. Bu paketleme sistemlerinin büyümesi, yiyecek ve içecek endüstrilerinin artan taleplerinin yanı sıra son kullanıcılar için kullanım kolaylığından kaynaklanmaktadır.

Çift duvarlı karton bardakların dayanıklılığı ve hijyeni nedeniyle, son kullanıcılar tarafından tercih edilmekte ve sürekli talep edilmektedir. Bu bardaklar için temel kağıda “bardak tahtası” denir ve bunlar özel çok katmanlı katlanmış karton makinelerinde üretilir ve bu kağıdın su geçirmez bir bariyer kaplaması vardır. Firmamız, bu üretim aşamalarını gerçekleştirirken sahip olduğu son teknoloji üretim ve baskı makinelerini kullanmaktadır.

Üretim Aşamaları

Karton bardak imal etmek için kullanılan kağıdın oldukça sert olması ve kuvvetli bir ıslak boyutlandırmaya sahip olması gerekir. Karton bardak üretim işlemlerinde özel sınıf bir bardak tablası bulunur. İyi bir uzama özelliklerine ve ayrıca iyi bir ağzı yuvarlanma oluşumu için plastik kaplamaya sahip olmalıdır. Bu özelliklerle, iyi oluşturulmuş bir ağız silindiri bardağa daha iyi bir sertlik ve iyi kullanım özellikleri verecektir.

Karton bardak çeşitleri arasında en sağlam ve dayanıklı bardak türü, double wall karton bardak çeşitleridir. Isıya karşı duyarlı olması, sağlam yapısı ve darbelere karşı dayanıklılığı onu sıcak içecek sektörünün vazgeçilmezleri arasına soktu ve hızlıca tüketilmesini sağladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gdpr-image
Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak Veri Koruma Politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Detaylı Bilgi
Konuşmayı aç
Yardıma ihtiyacın var mı ?
Merhaba 👋
Sana nasıl yardımcı olabiliriz? 🥤