Çift Duvarlı Karton Bardak İçin Alternatif Kullanımlar

Müşterilerimizden bazıları, karton bardakları, kahve ve diğer benzer içecekler gibi alkollü içecekler sunmak için kullandı. Basit bir kâğıt kabın hemen hemen her şeyi tutabileceğine inanma eğiliminde olabilirsiniz, ancak gerçekte basit kabın yine de mücadele edebileceği birkaç şey var. Alkol ve yağ birkaç örnektir.

Çoğu karton bardak aslında büyük miktarda alkol veya yağ konsantrasyonunu yönetmek için tasarlanmamıştır. Bu nadiren % 5’in altındaki alkol hacimleri veya düşük yağ yüzdeleri için bir sorundur. Ancak daha yüksek olan herhangi bir şey standart bir karton kabın dayanıklılığını büyük ölçüde etkileyebilir. Çift duvarlı karton bardak çeşitleri, bu işlemler için mükemmel bir çözümdür.

Üst Düzey Dayanıklılık

Bu, birçok üreticinin bardak malzemesini (özellikle altta) güçlendirebileceği ve böylece sızıntı yapmaya başlamaları nedeniyle ele alınabilir. Alkol ve yağ, bir kağıt bardak için yaygın bir içerik değildir, bu nedenle kağıt bardak tedarikçinizden logolu, güçlü alkollü içecekler ya da çok yüksek miktarda yağ içeren içecekler servis etmek için kullanmak isteyip istemediğinizi sormayı unutmayın.

Hizmet etmek istediğiniz şeyin bir kağıt bardak için uygun olmadığından emin değilseniz, bizi arayabilir ve sunabileceğimiz çeşitli seçenekler hakkında biraz daha fazla şey duymaktan her zaman memnuniyet duyarsınız. Double wall karton bardak kullanımı, bu durumlarda hayat kurtarıcı olabilir. Kolay kullanımı ve geri dönüştürülebilmesi, onu ideal bir ürün yapar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşmayı aç
Yardıma ihtiyacın var mı ?
Merhaba 👋
Sana nasıl yardımcı olabiliriz? 🥤