Çevre Dostu Karton Bardaklar

Tek duvarlı karton bardak, en ekonomik olduğu ve en çok amaç için kullanılabildiği için en yaygın olanıdır. Özellikle soğuk içecekler için uygundur, ancak çoğu durumda sıcak içecekler için de kullanılır. Kendi genel kuralımız, tek duvarlı bardakların, kaynamalı bir içeriğin olmadığı oldukça sütlü sıcak içeceklerle kullanım için uygun olmasıdır.

Ancak eğer bir tek americano, taze hazırlanmış kahve için veya çay için tekli duvar kullanırsak, fincanın dışı oldukça ısınır. Bu, genellikle bardağı en üstte tutmanın veya bir bardak tutucuya koymanın gerekli olduğu anlamına gelebilir. Ayrıca ekstra bir kap kullanmanıza da yardımcı olabilir, ancak bunun yerine çift duvarlı bir bardak kullanmak kadar iyi değildir.

Karton Bardak İçin Genel Bilgiler

Avrupa’daki tek duvarlı bardaklar için en yaygın kullanılan karton kalınlığı 275 g veya 320 g’dır. Tam olarak hangi kalınlık için gitmeniz gerektiğini söylemek zor olabilir. Hepsi kullanımınızın ne olacağı ve bütçenizin ne olduğuna bağlıdır

Bardaklar sadece soğuk içecekler için kullanılacaksa, fazladan parayı fazladan kartona harcamak için nadiren herhangi bir sebep yoktur. O zaman sıcak içecekler hakkında konuşuyorsak, yine, her zaman kolay değildir ve bardağı elinde tuttuklarında içeceklerin hangi sıcaklığa servis edeceğinize ve insanların nerede duracaklarına bağlıdır. Firmamız ile iletişime geçildiğinde karton bardak için aklınızdaki ve hayalinizdeki tüm tasarımların gerçek olduğunu göreceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gdpr-image
Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak Veri Koruma Politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Detaylı Bilgi
Konuşmayı aç
Yardıma ihtiyacın var mı ?
Merhaba 👋
Sana nasıl yardımcı olabiliriz? 🥤