Çevre Dostu Çift Duvarlı Karton Bardaklar

Bu çift duvarlı karton bardaklar içeceği daha uzun süre daha sıcak tutacak ve içeceğin çok sıcak olması durumunda tüketiciyi haşlanmaya karşı koruyacak şekilde yalıtılmış bir hava cebi yaratan iç ve dış cidar arasında bir hava bariyeri ile üretilmektedir. Bu aynı zamanda içecekle birlikte hareketi kolaylaştırıcı bir denge sağlayacaktır.

Çift duvarlı karton bardaklar tek duvarlı karton bardaklardan girinti ile ayrılabilir. Eski dibinde girintiler vardır. Hijyeni korumak ve çeşitli standartlara uymak için, karton bardaklar geri dönüşümü olmayan bakir malzemelerden yapılmıştır. Firmamız tarafından üretilen karton bardaklarda, geri dönüşüm logosu mutlaka bulunmaktadır. Bu sayede tüketiciler, daha bilinçli olarak hareket etmektedir.

Birbirinden Farklı Kullanım Alanları

İçecekleri çift duvarlı karton bardaklarda taşımak sadece kolay değil, aynı zamanda uygun bir seçenektir. Sağlıklı ve hijyenik içecekler için artan tüketici talepleriyle, çift duvarlı karton bardak endüstrisinde yaygın olan üreticiler için büyük fırsatlar olması muhtemeldir.

Çift duvarlı bardakların tümü biyolojik olarak parçalanamayan veya geri dönüştürülmediğinden, daha yüksek bir üretim maliyeti çift duvarlı karton bardak pazarını kısıtlayabilir. Bu sektördeki son kullanıcılar, bir bütün olarak yiyecek içecek sektörleridir; burada içecek satış yerleri, restoranlar, fast food satış yerleri, yiyecek dağıtım hizmetleri ve bireysel ev kullanımı için kullanılabilirler. Double wall karton bardak siparişi için firmamız ile günün her saati iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gdpr-image
Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak Veri Koruma Politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Detaylı Bilgi
Konuşmayı aç
Yardıma ihtiyacın var mı ?
Merhaba 👋
Sana nasıl yardımcı olabiliriz? 🥤