Bütün Renklerde Basılan Çift Duvarlı Karton Bardaklar

Bu karton bardakların ofset baskı sırasında tasarıma basılması sırasında CMYK renklerinin kullanılması sayesinde, tasarım oluşturma sürecinde tam yaratıcı özgürlüğün tadını çıkarabilirsiniz. Bunun nedeni, her yeni ton için ek ücret ödemeden istediğiniz kadar renk seçmekte özgür olmanız ve tüm çift cidarlı bardağın basılabilir olmasıdır. Tüm renklerimiz koku ve tat bakımından nötrdür.

Çift duvarlı karton bardak üretimi yapılabilmesi için yüksek teknolojiye ihtiyaç duyulmaktadır. Hem farklı renkler hem de logoların basılması, günümüz teknolojileri sayesinde oldukça kısa sürmektedir. Teknolojiyi yakından takip eden firmamız, markanızın kurumsal olarak sahip olduğu bütün renkleri, seri üretim olarak basabilme yeteneğine sahip firmalardan biridir.

Standartlara Uygun Üretim

En iyi fiyatları, hızlı teslimatı, düşük minimum sipariş miktarlarını ve en yüksek kaliteyi sağlamak için, tüm tüketiciler ile işbirliği yapıyoruz. Çalıştığımız tüm üreticiler sürdürülebilirlik standartları ve kalite yönetimi konusunda ISO onaylıdır. Dünya standartlarında çift cidarlı kağıt bardaklarımız var. Basılı kağıt bardaklarımızın Türkiye’de üretilmesinden kaynaklanan bir başka ana avantaj, denizaşırı üretimden ziyade nakliye sırasında CO2 emisyonunun daha düşük olmasıdır.

Bu sayede markalar ve firmamız arasındaki güven, en üst seviyeye çıkmaktadır. Double wall karton bardak siparişi vermek için firmamız ile iletişime geçildiğinde bu güven ortamını daha yakından hissedeceksiniz. Daha detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için firmamız ile temas kurabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bütün Renklerde Basılan Çift Duvarlı Karton Bardaklar
Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak Veri Koruma Politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Detaylı Bilgi
Konuşmayı aç
Yardıma ihtiyacın var mı ?
Merhaba 👋
Sana nasıl yardımcı olabiliriz? 🥤