Baskılı Karton Bardak Tasarımı

Kağıt bardaklar ya da karton bardaklar, talaştan yapılır. Cipsler kağıt haline getirilmiş odun hamuru haline getirilir. Royal Society of Chemistry, her kağıt bardağa 33 gram odun ve ağaç kabuğu harcadığını tahmin ediyor. Kağıt hamuru klorin, sodyum hidroksit ve diğer kimyasallar kullanılarak ağartılır.

Artan rekabet ortamı ve insanların tüketim alışkanlıklarının değişmesi ile birlikte hazır kahve tüketimi de ciddi sayılara ulaştı. Bu halkanın diğer bir zinciri olarak da kahve zincirleri hayatımıza girdi ve sektördeki en popüler markalar haline geldi. Bu markalar, günlük kahve ihtiyacını karşılamak için kendi markalarına özel karton bardak üretimi yapmaktadır. Firmamız, bu üretimi yapabilecek bütün teknolojiye sahiptir.

Size Özel Tasarım

Karton bardak kullanan her marka, kendine ait bir logo ve tasarımı bir arada bulundurmak zorundadır. Marka olmanın temel koşullarından biri olduğu için ayrıca özgün bir tasarıma da sahip olmalıdır. Bu durum, karton bardak kullanan markaların birbirinden farklılaşmasını sağlamak için kesinlikle kullanılmaktadır.

Tasarım aşaması tamamlandıktan sonra firmamız ile iletişime geçilmelidir. Uzun yıllardır üretin yapan firmamız, 4 oz’dan 16 oz’a kadar bütün kartok bardak çeşitleri için üretim yapmaktadır. Size ait logolar ve diğer özellikler de bardakların üzerine işlenerek tüketime hazır hale gelmektedir. Bu üretim aşamasında son teknoloji makinelerin kullanılması, verilen sipariş tutarlarının tamamını sitemizin kolaylıkla üretebilmesini ve ulaştırmasını sağlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gdpr-image
Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak Veri Koruma Politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Detaylı Bilgi
Konuşmayı aç
Yardıma ihtiyacın var mı ?
Merhaba 👋
Sana nasıl yardımcı olabiliriz? 🥤