Take Away Bardak Üretimi Nasıl Yapılır?

Ülkemizdeki fast food kültürünün kanıksanmasıyla kullanıma başlayan take away bardak ambalaj ürünleri artık neredeyse sektörün olmazsa olmazı haline geldi. Hem kullanıcıların rahat tüketimini sağlayan hem de satıcıların marka ve logolarını hatta kampanyalarını rahatlıkla göz önünde tutabileceği bir yöntem haline de gelen take away bardaklar her geçen gün popülerliğini arttırmaya devam etmektedir.

Kahve’nin sevilmesi ve bir kültür haline gelmesiyle beraber ülkenin bir çok yerinde küçüklü büyüklü kahveciler açılmaya başlandı. Bu kahveciler büyük zincirlerin yanı sıra üçüncü dalga olarak bilinen butik kahveciler ve özel lezzetler de içeriyor. Markaların küçük ya da büyük olması göz önünde bulundurulmadan istenilen adetlerde Double Wall Take Away bardak ürettirebilir. Özel ürünlerini satarken kendileri için özelleştirilmiş karton bardaklar kullanabilirler.

İkinci ve üçüncü nesil kahvecilerin kullandığı kendilerine özel baskılı karton bardakları üreten Filcup karton bardak tüm ihtiyaçlara özel çözümler sunmaktadır. Sıcak içecekler, Soğuk içecekler ve Soft içecekler için farklı ölçüler ve özellikler bulunmaktadır. Bir genelleme yapmak gerekirse küçük boy olan 2.5 oz 4oz 7oz 8oz gibi ürünler daha çok sıcak içeceklerde kullanılırken. 12oz 14oz 16oz 20oz 22oz gibi ölçüler genellikle soğuk ve soft içecekler için kullanılmaktadır.

Take away karton bardaklar ekstra olarak yan ürünler de kullanmaktadır. Karton bardak kapakları, taşıyıcılar, tıpaçlar ve karıştırıcılar da bu take away içecek grubunun tamamlayıcı elemanlarıdır. İhtiyaç duyduğunuz tüm ürünler için satış danışmanımızla iletişime geçebilirsiniz.

Take Away bardak kişiler tarafından yanlarında gezdirilebilir termoslar olarak düşünülse de aslında tüm sıvı içecek satan işletmelerin en çok kullandığı karton bardaklar kullan at olma özelliği sebebiyle çok sık tercih edilmektedir. Tüm izinler ve ekstra olarak alınan hijyen önemleriyle üretilen karton bardaklar hijyenik ve migrasyon testlerinden geçtikten sonra satışa hazır hal almaktadır.

Kaliteli karton bardak nitelikleri ile dikkat çeken özel tasarım karton bardaklar, kurumsal tasarımınızın en iyi şekilde yansıtabileceğiniz en özel take away bardak ürünler arasında yer almaktadır. Karton bardak üreticisi olarak yıllardır sektörde lider firmaların önde gelenlerinden biri olan Filcup, kendine has kalite anlayışı ve özgün bardakları ile istenilen çeşitlerde üretim gerçekleştirmektedir.

Filcup Karton Bardak konumu için hemen tıklayın. Konum

Size özel çözüm ve teklifler için iletişime geçebilirsiniz. [email protected] +90 850 832 07 08

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gdpr-image
Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak Veri Koruma Politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Detaylı Bilgi
Konuşmayı aç
Yardıma ihtiyacın var mı ?
Merhaba 👋
Sana nasıl yardımcı olabiliriz? 🥤