Sağlıklı Baskılı Pet Bardak

baskılı plastik bardak

baskılı plastik bardak

Pet bardaklar, üretildiği ilk günden bu yana sağlık konusunda tartışmalara neden olmaktadır. Plastikten üretilmesi nedeni ile tüketicileri tarafından sıklıkla bu konuda sorular sorulmaktadır. Teknolojinin son yıllarda gelişmesi ile birlikte bu konudaki soru işaretlerinin tamamı ortadan kalkmıştır.

Baskılı pet bardak çeşitleri, soğuk içecekler için kullanılmaktadır. Pet bardaklar, özellikle sıcak havalarda serinlemek isteyen tüketiciler için en iyi alternatiftir. Pet bardak, doğası gereği uzun süre soğuk tutma özelliğine sahiptir.

Şeffaf olarak da üretilen pet bardaklar, içeceğin tamamen gözükmesini sağlayarak aynı zamanda marka ve müşteri arasında güven unsurunu oluşturmaktadır. Filcup olarak pet bardak çeşitlerinin tamamını, başta logolu pet bardak olmak üzere sağlıklı materyaller ile üretiyoruz.

Markalar İçin Farklı Tasarımlar

Firmamızın sahip olduğu kaliteli baskı makineleri ile istenen tüm renklerde markaların bardak ve logo tasarımları yapılmaktadır. Logo, markaların yüzüdür ve her marka tarafından kullanılmak zorundadır. Kurumsal kimlik açısından büyük önem taşıyan logolar, bir nevi markaların nüfus cüzdanıdır. Baskılı pet bardak işlemlerinde markaların logosu, firmamız tarafından özenle basılmaktadır.

Soğuk içecekler için kullanılan pet bardaklar, başta kahve zincirleri olmak üzere bütün gıda sektöründe faaliyet gösteren firmalar için üretilmektedir. Logolu kahve bardağı kapsamında şeffaf pet bardakların tamamına baskı yapılmaktadır.

Yıllardır bu sektörde hizmet veren firmamız, yüksek teknoloji içeren makineleri ile sağlıklı pet bardak üretimi yapmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gdpr-image
Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak Veri Koruma Politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Detaylı Bilgi
Konuşmayı aç
Yardıma ihtiyacın var mı ?
Merhaba 👋
Sana nasıl yardımcı olabiliriz? 🥤