Rahat Kullanımlı Noodle Box

Fast-food sektörü son yıllarda ülkemizde en çok gelişen sektörlerden biridir. Farklı fast-food markaları ve çeşitleri, kendi arasında büyük bir rekabet halindedir. Başta öğrenciler olmak üzere tüketicilerin büyük çoğunluğu, yapılan araştırmalara göre en az 1 öğününü dışarıdan yiyerek gidermektedir.

Bu tercihlerden biri olan Noodle, Çin mutfağının en çok tercih edilen ürünüdür. Noodle box yemeğin konulduğu ve saklandığı kutunun adıdır. İsmini, yiyecekten alan bu kutu; firmamız Fil Cup tarafından tüm boyutları ile kolaylıkla üretilmektedir.

Noodle, bu işi yapan firmalar tarafından karton noodle kutusu içerisine konulmaktadır. Bu sayede Noodlei hem sıcaklığını korurken hem de yeme açısından tüketicilere büyük bir kolaylık sağlamaktadır.

Markalar İçin Farklı Tasarımlar

Firmamız, noodle box kapsamında istenilen bütün özellikleri üretmektedir. Noodle, kendine has kutusu olan bir üründür. Kullanımı açısından da ürün ve kutu bir sembol haline gelmiştir. Noodle kutusu denildiğinde tüketiciler aklında belirli bir imge canlanmaktadır.

Üretim için firmamız ile iletişime geçildiğinde markanın logosu ve ismi, kutunun üzerine işlenmektedir. Baskılı noodle box sayesinde markalar, kendi ürünlerini kolaylıkla müşterilerin hizmetine sunabilir. Bir çeşit reklam olarak da düşünülebilecek bu durum, kurumsal marka olmanın zorunluluklarında biridir. Logonun baskılı olduğu bir ürün, müşteriler tarafından daima olumlu karşılanmaktadır.

Firmamız, talep doğrultusunda noodle box üretimlerini hızlı bir şekilde yapıp markaların kullanımına en uygun tarihte sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gdpr-image
Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak Veri Koruma Politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Detaylı Bilgi
Konuşmayı aç
Yardıma ihtiyacın var mı ?
Merhaba 👋
Sana nasıl yardımcı olabiliriz? 🥤