Özel Baskılı Pet Bardak Tasarımı

baskılı plastik bardak

baskılı plastik bardak

Kurumsal firmaların vazgeçilmez ürünlerinden olan baskılı pet bardaklar, günümüzde kullanıcıların standart plastik bardakların sağlayamadığı şıklığı sağlamaktadır. Logolu pet bardak tasarımları firma özelinde ince çizgilerle tasarlanarak, marka değerinizi ön plana çıkarmaktadır. Özel davetlerde veya doğrudan satışlarda baskılı pet bardak kullanarak farklı bir prestij elde edebilirisiniz.

Farklı renk seçenekleri, kişiye özel tasarımlar ve bombe kapak avantajı ile sunulmaktadır. Filcup ailesinin en gözde üyelerinden biri olan özel tasarım pet bardaklar, isteğe göre farklı boyutlarda üretilebilmektedir. Şık logo tasarımları ve özel baskı teknikleri ile göz alıcı tasarımlar, sıradan bir pet bardaktan fazlasını sizlere sunmaktadır.

Logo Tasarımlı Baskılı Pet Bardak

Soğuk içecekler için isteğe bağlı tasarım özellikleri ve ilave seçenekler ile içecek satışlarınızı yaparken bardaklarınızı kurumsal marka değerinizle birlikte müşterilerinize sunabilirsiniz. Logolu baskılı pet bardaklar, logolu karton bardak ürünlerinin sunduğu tüm özellikleri ve avantajları sağlamaktadır.

Uygun ödeme seçenekleri ve özel baskı teknikleri kullanılarak üretilen bardaklar, kullanıcı açısından hem keyifli bir içim hem de özgünlük kazandırmaktadır. FilCup kalitesini sonuna kadar hissedebileceğiniz ürünlerin geniş kullanım alanına sahip olması, özellikle organizasyonlarda markasını ön plana çıkarmak isteyen kişiler için önemli bir alternatif sunmaktadır. Logo tasarımlı pet bardaklar gelişen üretim teknikleri ve baskı yöntemleri ile müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılamaktadır. Baskılı pet bardak ürünlerini avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz.

1 Comment

 1. Léo SMARGIASSI dedi ki:

  Hello, 
  I am Leo, purchaser at PAK EMBALLAGES.
  Our company, created in 2005, is specialised in the distribution of neutral and personalised packaging and is the leader in the south of France. 

  We are currently looking for a partner to produce different cups. 
  Below are the product specifications.
  PET CUP 35cl + PET DOME LID 10 000 pcsPET CUP 55cl + PET DOME LID 10 000 pcs
  Please give me your best offer.
  We only buy by fulltruck. To Marseille, FRANCE. 
  If you need any other information, please let me know. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.