Özel Baskılı Karton Noodle Box

Erişte, makarna ve mantı gibi sıcak ürünlerin, iyi bir şekilde muhafaza edilmesi ve rahatça tüketilmesi için Noodle box ürünler kullanıcılar için büyük bir avantaj sağlamaktadır. Günümüzde hızlı yemek alışkanlıklarının yaygınlaşması beraberinde alternatif yeni ürünlerin üretilmesine zemin hazırlamıştır.

Noodle ülkemizde bilinen adıyla erişte demektir. Çin kültürüne ait bu yiyecek genellikle restoran zincirleri tarafından karton kutularda servis edilmektedir. Bu kutuların sahip olduğu özgün tasarımları ve muhafaza özellikleri kutuların ülkemizde farklı ürünler için kullanımını da yaygınlaştırmıştır. Karton noodle kutusu kullanım açısından farklı tür avantajlar sağlar. Özellikle ısıyı koruması ve rahat tüketim sağlaması bu ürünlerin en ayırt edici özellikleri arasında yer almaktadır.

Baskılı Noodle Box Fiyatları

Karton bardak ve kutu üretimlerinde Türkiye’nin kurumsal firmaları arasında yer almayı başaran Fil Cup, geleneksel ve özel tasarım noodle box ürünleri ile uyugn fiyatlı hizmet sağlamaktadır. Fast Food alanında hizmet veren firmaların rahatlıkla kullanacağı bu ürünler, geleneksel Türk mutfağının da vazgeçilmezi olan erişte, mantı ve makarna gibi ürünler için kullanılabilmektedir. Özel tasarımları ile dikkat çeken karton mantı kutusu, servis sırasında alternatif bir sunum sağlar. Yeni nesil tüketim alışkanlıklarının en güzel ürünlerinden biri olan noodle kutuları, farklı boyut seçeneklerine sahiptir. Geleneksel tasarım özellikleri sayesinde şekliyle ilk görüşte dikkat çeken karton kutular avantajlı fiyatlarla sunulmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gdpr-image
Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak Veri Koruma Politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Detaylı Bilgi
Konuşmayı aç
Yardıma ihtiyacın var mı ?
Merhaba 👋
Sana nasıl yardımcı olabiliriz? 🥤