Kullan at sektörünün genişlemesi ve hijyenik ürünlerin popülerlik kazanması üzerine hızla kullanılmaya başlayan karton bardaklar hayatın her noktasında yanımızda. Çok farklı amaçlar için kullanılabilen karton bardak yiyecek, içecek, şekerleme, hediyelik ve hatta bazı tekstil ürünleri paketlemesinde bile kullanılmaya başlanmış durumda.

Ne kadar ilk önce akla çay ve kahve gelse de karton bardaklar soğuk ve sıcak kullanımlar için farklı ölçüler ve özellikler taşımaktadır.

Karton Bardak

Karton bardaklar üretiminde gıdanın temas ettiği yerlerde kesinlikle yapıştırıcı bulunmadan ısı ya da ses dalgalarıyla yapıştırma sağlanır. Yapılan tüm işlemler izinli ve sertifikalıdır.

Çift yönlü kağıttan üretilen karton bardaklar soğuk kullanım için uygundur. İçinde soğuk içecek varken sıcak havayla temas ettiğinde oluşan terlemeyi kağıt emmez ve mukavemetini korur. Genellikle 12oz, 16oz gibi ölçülerde soğuk tercih edilebilir.

Double Wall Karton Bardak

Double Wall Karton Bardak

Tek yönlü karton bardaklar sıcak kullanım için uygun ürünlerdir. Filcup 2,5 oz ile 16oz arasında 9 farklı boy karton bardak üretebilmektedir. Sıcak ürünler ayrıca Double Wall olarak adlandırılan çift duvarlı karton bardaklar için 4oz, 7oz, 8oz, 14oz ve 16oz üretilebilmektedir.

Özel Baskılı Ripple Wall Karton Bardak

Ripple Wall Karton Bardak

Ripple Wall Karton bardaklar muhteşem dış yüzeyi sayesinde el yakmaz. Mükemmel görünür ve içeceğinizi soğutmaz detaylı bilgi ve tüm boyutları görmek için Ripple Wall Karton Bardak kategorisini ziyaret edin!

Özel Basklı Karton Bardak

Karton bardaklar hayatı kolaylaştırırken ayrıca büyük bir reklam olanağı sağlamaktadır. Eventlerde, açılışlarda ya da sürekli ürün satışlarında müşteri ve hedef kitleyi markanızla birebir iletişime geçirmektedir. Fuar gibi organizasyonlarda büyük ilgi gören karton bardaklar marka sahibi için çok farklı bir reklam alanı sunmaktadır.

Noodle Box, Döner Box

Dondurma ve bir çok farklı üründe kullanılan karton kaseler son dönemde hızla gelişmiş ve şekil değiştirmiştir. Noodle box, döner box ya da çin kutusu diye adlandırılan ürün kendinden kapaklı bir yapıya sahip olması sebebiyle pratik bir kullanıma olanak vermektedir. Ürünleri incelemek için tıklayın.