Karton Bardak Kapakları Üretimi

Karton bardaklar çeşitli tipte kapaklara sahip olabilir. Örneğin yoğurt kapları olarak kullanılan kağıt bardaklar genellikle iki tür kapak içerir: küçük “tek porsiyonlu” kaplar için kullanılan ısı sızdırmaz folyo kapaklar ve 150–200 ml (5-7 US fl oz) plastik pres – Yoğurtların hiçbirinin bir defada tüketilemediği, büyük “aile boyu” kaplar için kullanılan yeniden kapatılabilir kapaklar, 250-1.000 ml (8–30 US fl oz) ve böylece kabın tekrar kapatılabilmesi gereklidir.

Karton bardaklarda satılan sıcak içecekler, içeceği sıcak tutmak ve dökülmeyi önlemek için plastik bir kapakla gelebilir. Bu kapaklar içeceğin yudumlanabileceği bir deliğe sahiptir. Plastik kapaklar, sırt sırtı çıkıntıları, gurme sıcak içeceklerin köpüklerini korumak için yükseltilmiş duvarlar ve kabartmalı metin gibi birçok özelliğe sahip olabilir.

Markanıza Özel Üretimler

Marka, kendi yapısı ve doğası gereği rakiplerinden farklı olmak zorundadır. Kahve zinciri sektöründe faaliyet gösteren her markanın kendine özel tasarımları bulunmaktadır. Bu zincirin bir parçası olan kahve kapak tasarımları hem ürünün sıcak tutulması hem de markanın imzasını taşıması nedeni ile son derece önemlidir.

Firmamız ile karton bardak üretimi için iletişime geçildiğinde istediğiniz boyutlara uygun olarak kapak üretimi de yapılmaktadır. Bu sayede herhangi bir sıkıntı yaşamadan bir bardağa komple sahip olabilirsiniz. Kapak üretiminde farklı renkler tercih eden markalar da firmamız ile temasa geçerek bu işlemi yapabilir.

Comments are closed.

Konuşmayı aç
Yardıma ihtiyacın var mı ?
Merhaba 👋
Sana nasıl yardımcı olabiliriz? 🥤