Dayanıklı Noodle Box

Hazır yemek ürünlerinden biri olan Noodle, son yıllarda ülkemizde oldukça popüler olan bir yemektir. Farklı tatları ve aromatik unsuları ile dikkat çeken Noodle, tüketicilerin sıklıkla tükettiği yemeklerden biri olmayı başarmıştır. Çin mutfağına ait olan bu yemek, kolaylıkla yapılması ile bilinen bir sokak lezzetidir.

Noodle box adını kullanıldığı üründen almaktadır. Kendine has yapısı ve tasarımı olan Noodle kutuları, firmamızın üretimi yaptığı ürünlerden biridir. Firmamız Fil Cup, başta Noodle kutuları olmak üzere gıda sektöründe sıkça kullanılan karton mantı kutusu gibi ürünlerin de üretimini yapmaktadır.

Noodle ve mantı, karton kutunun içinden yendiği için kutuların dayanıklı olması gereklidir. Herhangi bir dökülmeye ve akıtmaya karşı dayanıklılık büyük bir önem arz etmektedir.

Kaliteli Malzemeden Yapılan Noodle Boxlar

1.sınıf malzeme ve hammadde, sektör fark etmeksizin bütün sektörlerde olmazsa olmaz bir durumdur. Kaliteli malzeme ve işçilik, daima kaliteli bir ürün çıkarmaktadır. Firmamız tarafından üretilen Noodle Box çeşitlerinde 1.sınıf karton ve kağıt kullanılmaktadır.

Gıda sektöründe faaliyet gösteren markalar, kurumsallık açısından ambalajlarında logo ve tasarıma dikkat etmektedir. Firmamız sunduğu baskılı noodle boxseçenekleri ile markalara bu olanağı sağlamaktadır. Logolu ürünler sayesinde marka, kendi kimliğini her aşamada tüketicilere yansıtmaktadır.

Yıllardır sektörde faaliyet gösteren Fil Cup, son yıllarda ülkemizde sıklıkla tüketilen noodle ve Türk mutfağının önemli yemeklerinden olan mantı için kutu üretimini güvenle yapmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gdpr-image
Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak Veri Koruma Politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Detaylı Bilgi
Konuşmayı aç
Yardıma ihtiyacın var mı ?
Merhaba 👋
Sana nasıl yardımcı olabiliriz? 🥤