Basklı Döner Noodle Box

Yemek servislerinin özel kutularda servis edilmesi günümüzde yiyecek sektöründe çok sayıda firmanın dikkatini çekmiştir. Özellikle Çin kültürünün tüm dünyaya kazandırdığı noodle kültürü, noodle box kavramının ülkemizde de yaygınlaşmasını sağlamıştır. Baskılı özellikleri ile dildiğiniz tasarımı rahatlıkla tercih ederek karton kutularda yemek servislerinizi yaparak yeni bir fark yarabilirsiniz. Kişisel kullanım içinde oldukça uygun olan kutular, rahat tüketimleri ile kullanıcılara avantaj sağlamaktadır.

Baskılı noodle box ürünlerinin sahip olduğu en temel özellik, egzotik tasarımlarıdır. Geleneksel Çin kültürünü yansıtan özel tasarımları ile birçok farklı alanda özel baskılı kutuların kullanılması mümkündür. Fil Cub kalitesi ve şık tasarım özelliklerini bir araya getiren baskılı noodle kutusu, tüm yemek sektörlerinde alternatif bir ürün olarak tercih edilmektedir.

Baskılı Döner Box Ürün Özellikleri

Kapaklı/kapaksız, özel tasarım, karton vb. seçenekleri ile uygun fiyatlarla satışa sunulan baskılı döner box ürünleri son yılların en popüler yemek servis ürünleri arasında yer almaktadır. Erişte, makarna, mantı vb. ürünlerin yanı sıra, waffle ve patates gibi ürünlerinde rahatlıkla servis edilebildiği döner kutular birçok farklı alternatif seçeneğe sahiptir. Fil Cub tarafından özel baskılı tasarımlar ile üretilen kutular farklı bir sunum katmaktadır.

Baskılı ürünlerin sağladığı tüm avantajları sunana yemek kutuları, baskılı noodle box kategorisinde farklı tür özelliklere sahiptir. Döner ve baskılı seçeneklerinin yanı sıra özel boyutları ile de uygun fiyatlı noodle kutularını satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gdpr-image
Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak Veri Koruma Politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Detaylı Bilgi
Konuşmayı aç
Yardıma ihtiyacın var mı ?
Merhaba 👋
Sana nasıl yardımcı olabiliriz? 🥤