Baskılı Pet Bardak Ölçüleri

baskılı plastik bardak

baskılı plastik bardak

Pet bardak kullanımının azalması ile bu alanda yeni alternatifler üretilmeye başlamıştır. Özellikle bazı kurumsal firmaların baskılı pet bardak ile ürünlerini servis etmesi yeniden pet bardaklara olan ilgiyi arttırmıştır. Marka bilincine sahip firmaların katıldıkları etkinliklerde veya doğrudan servislerinde özel logo tasarımlı pet bardakları kullanarak yepyeni bir hava yaratmaktadır.

Pet bardak sektöründe yeni nesil araçlardan biri olan logolu pet bardak birçok markanın doğal yollardan reklam yapmasına katkı sağlamaktadır. Benzer şekilde özel üretim özellikleri bu bardaklardan içilen soğuk ürünlerin daha keyifli tüketimine olanak sağlamaktadır. Alternatif tasarım özellikleri ve uygun fiyatları ile dilediğiniz baskıyı bardaklara işleyerek farklı bir tasarım havası yakalayabilirsiniz.

Baskılı Pet Bardak Ürün Detayları

Farklı boyutlarda üretim özelliklerine sahip plastik bardaklar, özel logo tasarımları ile kullanıcıların her alanda marka değerini korumasını sağlamaktadır. 4 renk pantone ve tüm zemin baskı özelliklerine sahip ürünler, yan ürünler üzerinden bombe kapaklarla zenginleştirilerek daha şık bir görünüm elde edebilir. Baskılı pet bardak ürünlerinin şeffaf olmaları sayesinde içindeki ürünlerin kaba renk vermesini sağlamaktadır. Uygun tasarım ve bardak çözümleri için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Tasarıma katkı sağlayan şık logo tasarımları, logolu kahve bardağı tasarımlarından belirli özellikler ile ayrılmaktadır. Fil Cup özel tasarım pet bardaklar, organizasyonların vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Ayrıca satışa sunduğunu tüm soğuk içecekler bu ürünler sayesinde müşterilerin beğenisine sunularak popülerliğinizi arttıracaktır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir