Baskılı Karton Bardak Fiyatları

karton bardak

karton bardak

Baskılı karton bardak ürünleri arasında en şık tasarımlara ve kullanım avantajına sahip olan ürünleri arasında yer alan baskılı karton bardak, benzersiz tasarımları ve özgün duruşları ile birçok kişi için benzersiz bir keyif olan kahve tüketimini daha farklı bir boyuta taşımaktadır. Çoğu kurumsal kahve zinciri tarafından tercih edilen bu bardaklar, son yıllarda kişilere özel tasarımları ile bireysel kullanımlara da başlamıştır.

FilCup ürünlerinin benzersiz ürünleri arasında yer alan logolu karton bardak farklı ölçülerde tasarlanabilmektedir. Kullanım alanlarına göre Türk kahvesi ve espresso için daha küçük modeller tercih edilirken, diğer kahveler için daha büyük ölçülerde üretim gerçekleştirilmektedir. Farklı renk tasarımları ve birbirinden avantajlı fiyatları ile ideal şık tasarımlara sahip karton bardakları tercih edebilirsiniz.

Özel Tasarım Karton Bardak Ölçüleri

Kaliteli karton özellikleri ile dikkat çeken özel tasarı karton bardaklar, kurumsal kimliğinizi en iyi biçimde yansıtabileceğiniz en özel ürünler arasında yer almaktadır. Karton bardak üreticisi olarak yıllardır sektörde lider firmalardan biri olan FilCup, kendine has özgün bardakları ile istenilen ölçülerde üretim gerçekleştirmektedir.

Kahve kültürünü yakından takip edenler, her kahvenin farklı ölçülerde ve yoğunlukta tüketilmesi gerektiğini bilirler. Baskılı karton bardak ürünlerinin sahip olduğu rahat tüketim özellikleri yan ürünler ile desteklenerek daha güçlü tasarımlar elde edilebilmektedir. Ödeme kolaylığı ve uygun fiyatları ile kaliteli karton bardakları satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gdpr-image
Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak Veri Koruma Politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Detaylı Bilgi
Konuşmayı aç
Yardıma ihtiyacın var mı ?
Merhaba 👋
Sana nasıl yardımcı olabiliriz? 🥤